Втулка відбійника CAT 578, 589, D10, D8L, D9
5 029 ₴
- Під замовлення
- Код: g-001473
Відправка з 05 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для гусеничних бульдозерів
Наша втулка найвищої якості є ідеальним рішенням для бульдозерів гусеничних Caterpillar, в тому числі для моделей серії 578, 589, D10N, D10R, D10T, D10T2, D8L, D9L, D9N, D9R, D9T. Його розробка та виробництво були зосереджені на забезпеченні надійності та досягненні оптимальної продуктивності ваших машин.
Втулка з параметрами: внутрішній діаметр 184,4 mm, зовнішній діаметр 192,4 мм також довжина 96 mm, ідеально адаптований до згаданих машин Caterpillar.
Наша пропозиція відрізняється не тільки відмінною якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до вищезгаданих моделей машин Caterpillar. Це гарантує, що ваші машини працюватимуть з максимальною ефективністю, уникаючи непотрібних простоїв.
Інвестуйте в наші втулки та оптимізуйте роботу ваших машин Caterpillar, подовжуючи термін їх служби. Наша пропозиція підкреслює якість і надійність, що дозволить вам насолодитися повною ефективністю приладів.
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | D10R |
| CATERPILLAR | D8K |
| CATERPILLAR | D8L |
| CATERPILLAR | D9L |
| Альтернативні/перехресні індекси | |
|---|---|
| 7G9709 | GL7G9709 |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку відбійника по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Код запчастини | 7G9709, GL7G9709 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA ODBOJNIKA CAT 578, 589, D10, D8L, D9 |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 7G9709 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR D10R, CATERPILLAR D8K, CATERPILLAR D8L, CATERPILLAR D9L |
| Марка | CAT |
| Призначення | CATERPILLAR D10R, CATERPILLAR D8K, CATERPILLAR D8L, CATERPILLAR D9L |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 7G9709, GL7G9709 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | Внутрішній діаметр 184,4 мм, зовнішній діаметр 192,4 мм, довжина 96 мм, |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка отбойника |
- Ціна: 5 029 ₴



