Втулка насоса 8 MM CAT 12E, D320A, D4D
3 482 ₴
- Під замовлення
- Код: g-001563
Відправка з 04 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для гусеничних бульдозерів
Наша втулка сумісна з різними типами машин, включаючи Бульдозері гусеничні марки Caterpillar. Наша пропозиція включає втулки неперевершеної якості, призначені, зокрема, для моделі 12E, D320A, D4D.
Те, що відрізняє наші запчастини, то це не тільки найвища якість виготовлення, але й спеціальна підгонка до вищезгаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюватимуть на повну ефективність, уникаючи непотрібних простоїв.
Вибираючи нашу продукцію, ви інвестуєте в надійність, точність і найвищу якість, які гарантують тривалу і безперебійну роботу ваших машин. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися, як ми можемо підтримати вас у досягненні оптимальної продуктивності вашої техніки.
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 12F |
| CATERPILLAR | 933F |
| CATERPILLAR | 933G |
| CATERPILLAR | 955K |
| CATERPILLAR | D320A |
| CATERPILLAR | D330 |
| CATERPILLAR | D333 |
| CATERPILLAR | D4C |
| CATERPILLAR | D4D |
| CATERPILLAR | D5 |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку насоса по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CAT |
| Код запчастини | 9H5796 |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Сумісність з маркою | CAT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA NURNIKA 8 MM CAT 12E, D320A, D4D |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 9H5796 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 12F, CATERPILLAR 933F, CATERPILLAR 933G, CATERPILLAR 955K, CATERPILLAR D320A, CATERPILLAR D330, CATERPILLAR D333, CATERPILLAR D4C, CATERPILLAR D4D, CATERPILLAR D5 |
| Призначення | CATERPILLAR 12F, CATERPILLAR 933F, CATERPILLAR 933G, CATERPILLAR 955K, CATERPILLAR D320A, CATERPILLAR D330, CATERPILLAR D333, CATERPILLAR D4C, CATERPILLAR D4D, CATERPILLAR D5 |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 9H5796 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка насоса |
- Ціна: 3 482 ₴



