Втулка CATERPILLAR 963, R1300, R1600, R1700G, R2900G, R3000H
576 ₴
- Під замовлення
- Код: g-001587
Відправка з 04 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для гусеничних навантажувачів - 31X41X28
Наша втулка сумісна з різними типами машин, включаючи Навантажувачі гусеничні марки Caterpillar. Наша пропозиція включає втулки неперевершеної якості, призначені, зокрема, для моделі 963, 963B, 963C, 963D, R1300, R1300G, R1600, R1600G, R1600H, R1700G, R2900G, R3000H.
Запропонована нами гільза / втулка з внутрішній діаметр 76,481 mm, зовнішній діаметр 88,978 мм також довжиною 78 mm, характеризується ідеальною посадкою, незалежно від параметрів машини. Забезпечує точну посадку та довговічність.
Те, що відрізняє наші запчастини, то це не тільки найвища якість виготовлення, але й спеціальна підгонка до вищезгаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюватимуть на повну ефективність, уникаючи непотрібних простоїв.
Вибираючи нашу продукцію, ви інвестуєте в надійність, точність і найвищу якість, які гарантують тривалу і безперебійну роботу ваших машин. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися, як ми можемо підтримати вас у досягненні оптимальної продуктивності вашої техніки.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 28 mm |
| зовнішній діаметр: | 31,96 mm |
| внутрішній діаметр: | 41,37 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 963 |
| CATERPILLAR | 963B |
| CATERPILLAR | 963C |
| CATERPILLAR | 963D |
| CATERPILLAR | R1300 |
| CATERPILLAR | R1300G |
| CATERPILLAR | R1600 |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CAT |
| Сумісність з моделлю | R 1300 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA CATERPILLAR 963, R1300, R1600, R1700G, R2900G, R3000H |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 7P7334 |
| Категорія товару | Втулка |
| Код запчастини | 7P7334 |
| Мoдель | CATERPILLAR 963, CATERPILLAR 963B, CATERPILLAR 963C, CATERPILLAR 963D, CATERPILLAR R1300, CATERPILLAR R1300G, CATERPILLAR R1600 |
| Марка | CAT |
| Призначення | CATERPILLAR 963, CATERPILLAR 963B, CATERPILLAR 963C, CATERPILLAR 963D, CATERPILLAR R1300, CATERPILLAR R1300G, CATERPILLAR R1600 |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 7P7334 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 28 мм, зовнішній діаметр: 31,96 мм, внутрішній діаметр: 41,37 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка |
| Тип техніки | Спецтехніка |
- Ціна: 576 ₴



