Втулка CATERPILLAR 12, 140, 143H, 160, 163H
1 175 ₴
- Під замовлення
- Код: g-001598
Відправка з 04 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для грейдерів - 31X38X40
Наша втулка найвищої якості є ідеальним рішенням для грейдерів Caterpillar, в тому числі для моделей серії 12H, 12K, 140H, 140K, 143H, 160H, 160K, 163H. Його розробка та виробництво були зосереджені на забезпеченні надійності та досягненні оптимальної продуктивності ваших машин.
Представлена втулка, з внутрішній діаметр 31,719 mm, зовнішній діаметр 38,16 мм і довжиною 40,92 мм, ідеально відкалібрований для згаданих моделей машин Caterpillar. Таким чином, це забезпечує ідеальну посадку та максимальну ефективність.
Наша пропозиція відрізняється не тільки відмінною якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до вищезгаданих моделей машин Caterpillar. Це гарантує, що ваші машини працюватимуть з максимальною ефективністю, уникаючи непотрібних простоїв.
Інвестуйте в наші втулки та оптимізуйте роботу ваших машин Caterpillar, подовжуючи термін їх служби. Наша пропозиція підкреслює якість і надійність, що дозволить вам насолодитися повною ефективністю приладів.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 40,92 mm |
| зовнішній діаметр: | 31,719 mm |
| внутрішній діаметр: | 38,16 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 12H |
| CATERPILLAR | 12K |
| CATERPILLAR | 140H |
| CATERPILLAR | 140K |
| CATERPILLAR | 140K2 |
| CATERPILLAR | 143H |
| CATERPILLAR | 160H |
| CATERPILLAR | 160K |
| CATERPILLAR | 163H |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 1746819 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Сумісність з маркою | CAT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA CATERPILLAR 12, 140, 143H, 160, 163H |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 1746819 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 12H, CATERPILLAR 12K, CATERPILLAR 140H, CATERPILLAR 140K, CATERPILLAR 140K2, CATERPILLAR 143H, CATERPILLAR 160H, CATERPILLAR 160K, CATERPILLAR 163H |
| Призначення | CATERPILLAR 12H, CATERPILLAR 12K, CATERPILLAR 140H, CATERPILLAR 140K, CATERPILLAR 140K2, CATERPILLAR 143H, CATERPILLAR 160H, CATERPILLAR 160K, CATERPILLAR 163H |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 1746819 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 40,92 мм, зовнішній діаметр: 31,719 мм, внутрішній діаметр: 38,16 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка |
- Ціна: 1 175 ₴



