Втулка CATERPILLAR 621, 623, 627, D6
1 101 ₴
- Під замовлення
- Код: g-001601
Відправка з 04 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для гусеничних тракторів - 31X38X46
Наша високоякісна втулка — ідеальне рішення для потреб ваших тракторів гусеничних Caterpillar, в тому числі для моделей серії 621, 621B, 621E, 621F, 621G, 621H, 621K, 623, 623B, 623E, 623F, 623G, 623H, 623K, 627, 627B, 627E, 627F, 627G, 627H, 627K, D6M, D6N. Дана деталь була розроблена і виготовлена, щоб гарантувати надійність і досягти оптимальної продуктивності ваших машин.
Представлена втулка, з внутрішній діаметр 31,851 mm, зовнішній діаметр 38,38 мм і довжиною 46,355 мм, ідеально відкалібрований для згаданих моделей машин Caterpillar. Таким чином, це забезпечує ідеальну посадку та максимальну ефективність.
Наша пропозиція відрізняється не тільки відмінною якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до вищезгаданих моделей машин Caterpillar. Це гарантує, що ваші машини працюватимуть з максимальною ефективністю, уникаючи непотрібних простоїв.
Купуйте в нас втулки та подовжте термін служби ваших машин Caterpillar!
Оптимізуйте свої машини за допомогою запропонованих нами високоякісних та надійних деталей.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 46,355 mm |
| зовнішній діаметр: | 31,851 mm |
| внутрішній діаметр: | 38,38 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 621 |
| CATERPILLAR | 621E |
| CATERPILLAR | 621F |
| CATERPILLAR | 623F |
| CATERPILLAR | 627 |
| CATERPILLAR | 627E |
| CATERPILLAR | 627F |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 5D5498 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Сумісність з маркою | CAT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA CATERPILLAR 621, 623, 627, D6 |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 5D5498 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 621, CATERPILLAR 621E, CATERPILLAR 621F, CATERPILLAR 623F, CATERPILLAR 627, CATERPILLAR 627E, CATERPILLAR 627F |
| Призначення | CATERPILLAR 621, CATERPILLAR 621E, CATERPILLAR 621F, CATERPILLAR 623F, CATERPILLAR 627, CATERPILLAR 627E, CATERPILLAR 627F |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 5D5498 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 46,355 мм, зовнішній діаметр: 31,851 мм, внутрішній діаметр: 38,38 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка |
- Ціна: 1 101 ₴



