Втулка CATERPILLAR 216, 232B, 242, 247, 257, 259
959 ₴
- Під замовлення
- Код: g-001604
Відправка з 04 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для гусеничних навантажувачів - 38X50X16
Наша втулка сумісна з різними типами машин, включаючи Навантажувачі гусеничні марки Caterpillar. Наша пропозиція включає втулки неперевершеної якості, призначені, зокрема, для моделі 216, 232B, 242B, 242B3, 242D, 247, 247B, 257B, 257B3, 257D, 259B3, 259D.
Запропонована нами гільза / втулка з внутрішній діаметр 38,26 mm, зовнішній діаметр 50,864 мм також довжиною 16 мм, характеризується ідеальною посадкою, незалежно від параметрів машини. Забезпечує точну посадку та довговічність.
Те, що відрізняє наші запчастини, то це не тільки найвища якість виготовлення, але й спеціальна підгонка до вищезгаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюватимуть на повну ефективність, уникаючи непотрібних простоїв.
Вибираючи нашу продукцію, ви інвестуєте в надійність, точність і найвищу якість, які гарантують тривалу і безперебійну роботу ваших машин. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися, як ми можемо підтримати вас у досягненні оптимальної продуктивності вашої техніки.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 16 mm |
| зовнішній діаметр: | 38,26 mm |
| внутрішній діаметр: | 50,864 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 216 |
| CATERPILLAR | 226 |
| CATERPILLAR | 232 |
| CATERPILLAR | 232B |
| CATERPILLAR | 242 |
| CATERPILLAR | 242B |
| CATERPILLAR | 242B3 |
| CATERPILLAR | 242D |
| CATERPILLAR | 247 |
| CATERPILLAR | 247B |
| CATERPILLAR | 257 |
| Решта | Інші |
| CATERPILLAR | 257D |
| CATERPILLAR | 259B3 |
| CATERPILLAR | 259D |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 1919633 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Сумісність з маркою | CAT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA CATERPILLAR 216, 232B, 242, 247, 257, 259 |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 1919633 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 216, CATERPILLAR 226, CATERPILLAR 232, CATERPILLAR 232B, CATERPILLAR 242, CATERPILLAR 242B, CATERPILLAR 242B3, CATERPILLAR 242D, CATERPILLAR 247, CATERPILLAR 247B, CATERPILLAR 257, CATERPILLAR 257D, CATERPILLAR 259B3, CATERPILLAR 259D |
| Призначення | CATERPILLAR 216, CATERPILLAR 226, CATERPILLAR 232, CATERPILLAR 232B, CATERPILLAR 242, CATERPILLAR 242B, CATERPILLAR 242B3, CATERPILLAR 242D, CATERPILLAR 247, CATERPILLAR 247B, CATERPILLAR 257, CATERPILLAR 257D, CATERPILLAR 259B3, CATERPILLAR 259D |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 1919633 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 16 мм, зовнішній діаметр: 38,26 мм, внутрішній діаметр: 50,864 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка |
- Ціна: 959 ₴



