Втулка грейдера CAT 14E, 16
593 ₴
- Під замовлення
- Код: g-001606
Відправка з 04 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулка для грейдерів - 25X41X35
нашa високої якості Втулка це ідеальне рішення для ваших грейдерів Caterpillar, включаючи моделі 14E, 16. нашa Втулка została zaprojektowana i wyprodukowana z myślą o zapewnieniu niezawodności і optymalnej wydajności Twoich машин.
Запропонована нами гільза / втулка з внутрішній діаметр 35,014 mm, зовнішній діаметр 41,313 мм також довжиною 25,4 mm, характеризується ідеальною посадкою, незалежно від параметрів машини. Забезпечує точну посадку та довговічність.
Наша пропозиція відрізняється не тільки відмінною якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до вищезгаданих моделей машин Caterpillar. Це гарантує, що ваші машини працюватимуть з максимальною ефективністю, уникаючи непотрібних простоїв.
Вибираючи нашу продукцію, ви інвестуєте в надійність, точність і найвищу якість, які гарантують тривалу і безперебійну роботу ваших машин. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися, як ми можемо підтримати вас у досягненні оптимальної продуктивності вашої техніки.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 25,4 mm |
| зовнішній діаметр: | 35,014 mm |
| внутрішній діаметр: | 41,313 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 12F |
| CATERPILLAR | 14E |
| CATERPILLAR | 16 |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку грейдера по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CAT |
| Тип запчастини | Втулка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA RÓWNIARKOWA CAT 14E, 16 |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 7D3818 |
| Категорія товару | Втулка |
| Код запчастини | 7D3818 |
| Мoдель | CATERPILLAR 12F, CATERPILLAR 14E, CATERPILLAR 16 |
| Марка | CAT |
| Призначення | CATERPILLAR 12F, CATERPILLAR 14E, CATERPILLAR 16 |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 7D3818 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 25,4 мм, зовнішній діаметр: 35,014 мм, внутрішній діаметр: 41,313 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини/вузла | Втулка Грейдера |
| Тип техніки | Спецтехніка |
- Ціна: 593 ₴



