Втулка навантажувача CAT 236, 242D, 246, 248, 252, 256C, 257D, 259D, 262, 267, 268B, 272, 277, 279, 287
461 ₴
- Під замовлення
- Код: g-001607
Відправка з 04 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для колісних і гусеничних навантажувачів - 27X50X38
Наша втулка сумісна з різними типами машин, включаючиarówno як колісні, так і гусеничні навантажувачі марки Caterpillar. Наша пропозиція включає втулки неперевершеної якості, призначені, зокрема, для моделі 236, 236B, 236B3, 236D, 242D, 246C, 246D, 248, 252B, 252B3, 256C, 257D, 259D, 262C, 262C2, 262D, 267, 267B, 268B, 272C, 272D, 277C, 277C2, 277D , 279C, 279C2, 279D, 287, 287C, 287C2, 287D.
Запропонована нами гільза / втулка з внутрішній діаметр 38,26 mm, зовнішній діаметр 50,864 мм також довжиною 27,686 мм, характеризується ідеальною посадкою, незалежно від параметрів машини. Забезпечує точну посадку та довговічність.
Те, що відрізняє наші запчастини, то це не тільки відмінна якість виготовлення, але й його спеціальна адаптація (пристосування) до згаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюють на повну ефективність, уникаючи зайвих простоїв.
Інвестуйте в наші втулки та оптимізуйте роботу ваших машин Caterpillar, подовжуючи термін їх служби. Наша пропозиція підкреслює якість і надійність, що дозволить вам насолодитися повною ефективністю приладів.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 27,686 mm |
| зовнішній діаметр: | 38,26 mm |
| внутрішній діаметр: | 50,864 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 236 |
| CATERPILLAR | 236B |
| CATERPILLAR | 246 |
| CATERPILLAR | 246C |
| CATERPILLAR | 248 |
| CATERPILLAR | 248B |
| CATERPILLAR | 252B |
| CATERPILLAR | 256C |
| CATERPILLAR | 262C |
| CATERPILLAR | 267 |
| CATERPILLAR | 272C |
| CATERPILLAR | 272D |
| CATERPILLAR | 277 |
| CATERPILLAR | 277C |
| CATERPILLAR | 287 |
| CATERPILLAR | 297C |
| CATERPILLAR | 299C |
| CATERPILLAR | 299D |
| CATERPILLAR | 920 |
| CATERPILLAR | 922B |
| Альтернативні/перехресні індекси | |
|---|---|
| 6K4148 | GL6K4148 |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку навантажувача по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Код запчастини | 6K4148, GL6K4148 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA ŁADOWARKOWA CAT 236, 242D, 246, 248, 252, 256C, 257D, 259D, 262, 267, 268B, 272, 277, 279, 287 |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 6K4148 |
| Категорія товару | Втулка |
| Марка | CAT |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 6K4148, GL6K4148 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 27,686 мм, зовнішній діаметр: 38,26 мм, внутрішній діаметр: 50,864 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка навантажувача |
- Ціна: 461 ₴



