Втулка CATERPILLAR 920, 930R
352 ₴
- Під замовлення
- Код: g-001609
Відправка з 04 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для фронтових навантажувачів - 38X50X28
Наша високоякісна втулка — ідеальне рішення для потреб ваших Фронтальних навантажувачів Caterpillar, включаючи серійні моделі 920, 930R. Дана деталь була розроблена і виготовлена, щоб гарантувати надійність і досягти оптимальної продуктивності ваших машин.
Втулка з параметрами: внутрішній діаметр 38,273 mm, зовнішній діаметр 50,851 мм також довжина 28,45 мм, ідеально адаптований до згаданих машин Caterpillar.
Наша пропозиція відрізняється не тільки відмінною якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до вищезгаданих моделей машин Caterpillar. Це гарантує, що ваші машини працюватимуть з максимальною ефективністю, уникаючи непотрібних простоїв.
Обираючи нашу продукцію, ви інвестуєте в надійність, точність і якість, які гарантуватимуть довгострокову та безперебійну роботу ваших машин. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися, як ми можемо допомогти вам досягти оптимальної продуктивності вашої техніки.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 28,45 mm |
| зовнішній діаметр: | 38,273 mm |
| внутрішній діаметр: | 50,851 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 910E |
| CATERPILLAR | 910F |
| CATERPILLAR | 920 |
| CATERPILLAR | 930 |
| CATERPILLAR | 930R |
| CATERPILLAR | D4E |
| CATERPILLAR | D5B |
| CATERPILLAR | D5H |
| CATERPILLAR | D6 |
| CATERPILLAR | D6C |
| CATERPILLAR | D6D |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 7J9842 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Сумісність з маркою | CAT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA CATERPILLAR 920, 930R |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 7J9842 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 910E, CATERPILLAR 910F, CATERPILLAR 920, CATERPILLAR 930, CATERPILLAR 930R, CATERPILLAR D4E, CATERPILLAR D5B, CATERPILLAR D5H, CATERPILLAR D6, CATERPILLAR D6C, CATERPILLAR D6D |
| Призначення | CATERPILLAR 910E, CATERPILLAR 910F, CATERPILLAR 920, CATERPILLAR 930, CATERPILLAR 930R, CATERPILLAR D4E, CATERPILLAR D5B, CATERPILLAR D5H, CATERPILLAR D6, CATERPILLAR D6C, CATERPILLAR D6D |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 7J9842 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 28,45 мм, зовнішній діаметр: 38,273 мм, внутрішній діаметр: 50,851 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка |
- Ціна: 352 ₴



