Втулка CATERPILLAR 561B, 931C, 933, 939, D3, D342, D4C, D5
1 179 ₴
- Під замовлення
- Код: g-001611
Відправка з 04 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для гусеничних бульдозерів - 35X46X28
Наша високоякісна втулка — ідеальне рішення для потреб ваших бульдозерів гусеничних Caterpillar, в тому числі для моделей серії 561B, 931C, 933, 939, D3, D342, D3B, D4C, D5, D5C. Дана деталь була розроблена і виготовлена, щоб гарантувати надійність і досягти оптимальної продуктивності ваших машин.
Втулка з розмірами внутрішній діаметр 35,014 mm, зовнішній діаметр 46,088 мм і довжина 28,58 мм ідеально підходить до вказаних машин Caterpillar.
Наша пропозиція відрізняється не тільки високою якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до даних моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюватимуть на повній швидкості, без зайвих простоїв.
Купуйте в нас втулки та подовжте термін служби ваших машин Caterpillar!
Оптимізуйте роботу своїх машин за допомогою запропонованих нами запчастин, які відрізняються високою якістю та надійністю.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 28,58 mm |
| зовнішній діаметр: | 35,014 mm |
| внутрішній діаметр: | 46,088 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 3046 |
| CATERPILLAR | 3204 |
| CATERPILLAR | 561 |
| CATERPILLAR | 931 |
| CATERPILLAR | 931C |
| CATERPILLAR | 933 |
| CATERPILLAR | 939 |
| CATERPILLAR | D342 |
| CATERPILLAR | D3B |
| CATERPILLAR | D3C |
| CATERPILLAR | D4C |
| CATERPILLAR | D5 |
| CATERPILLAR | D5C |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 1B6726 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Сумісність з маркою | CAT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA CATERPILLAR 561B, 931C, 933, 939, D3, D342, D4C, D5 |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 1B6726 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 3046, CATERPILLAR 3204, CATERPILLAR 561, CATERPILLAR 931, CATERPILLAR 931C, CATERPILLAR 933, CATERPILLAR 939, CATERPILLAR D342, CATERPILLAR D3B, CATERPILLAR D3C, CATERPILLAR D4C, CATERPILLAR D5, CATERPILLAR D5C |
| Призначення | CATERPILLAR 3046, CATERPILLAR 3204, CATERPILLAR 561, CATERPILLAR 931, CATERPILLAR 931C, CATERPILLAR 933, CATERPILLAR 939, CATERPILLAR D342, CATERPILLAR D3B, CATERPILLAR D3C, CATERPILLAR D4C, CATERPILLAR D5, CATERPILLAR D5C |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 1B6726 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 28,58 мм, зовнішній діаметр: 35,014 мм, внутрішній діаметр: 46,088 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка |
- Ціна: 1 179 ₴



