Втулка CATERPILLAR 236, 242D, 246, 252, 256C, 257D, 259D, 262, 272, 277, 279, 287, 289, 297C, 299C
609 ₴
- Під замовлення
- Код: g-001620
Відправка з 04 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для колісних і гусеничних навантажувачів - 38X50X43
Наша високоякісна втулка — ідеальне рішення для потреб ваших гусеничних навантажувачів i kołowych Caterpillar, в тому числі для моделей серії 236B, 236B3, 236D, 242D, 246C, 246D, 252B, 252B3, 256C, 257D, 259D, 262C, 262C2, 262D, 272C, 272D, 277C, 277C2, 277D, 279C, 279C2, 279D, 287C, 287C2, 287D, 289C, 289C2, 289D, 297C, 299C. Дана деталь була розроблена і виготовлена, щоб гарантувати надійність і досягти оптимальної продуктивності ваших машин.
Втулка з розмірами внутрішній діаметр 38,26 mm, зовнішній діаметр 50,864 мм і довжина 43,69 мм ідеально підходить до вказаних машин Caterpillar.
Наша пропозиція відрізняється не тільки високою якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до даних моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюватимуть на повній швидкості, без зайвих простоїв.
Купуйте в нас втулки та подовжте термін служби ваших машин Caterpillar!
Оптимізуйте роботу своїх машин за допомогою запропонованих нами запчастин, які відрізняються високою якістю та надійністю.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 43,69 mm |
| зовнішній діаметр: | 38,26 mm |
| внутрішній діаметр: | 50,864 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 246C |
| CATERPILLAR | 252B |
| CATERPILLAR | 256C |
| CATERPILLAR | 262C |
| CATERPILLAR | 272C |
| CATERPILLAR | 272D |
| CATERPILLAR | 277C |
| CATERPILLAR | 297C |
| CATERPILLAR | 299C |
| CATERPILLAR | 299D |
| CATERPILLAR | 920 |
| CATERPILLAR | 922B |
| CATERPILLAR | 930 |
| Альтернативні/перехресні індекси | |
|---|---|
| 3K2151 | GL3K2151 |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 3K2151, GL3K2151 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA CATERPILLAR 236, 242D, 246, 252, 256C, 257D, 259D, 262, 272, 277, 279, 287, 289, 297C, 299C |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 3K2151 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 246C, CATERPILLAR 252B, CATERPILLAR 256C, CATERPILLAR 262C, CATERPILLAR 272C, CATERPILLAR 272D, CATERPILLAR 277C, CATERPILLAR 297C, CATERPILLAR 299C, CATERPILLAR 299D, CATERPILLAR 920, CATERPILLAR 922B, CATERPILLAR 930 |
| Марка | CAT |
| Призначення | CATERPILLAR 246C, CATERPILLAR 252B, CATERPILLAR 256C, CATERPILLAR 262C, CATERPILLAR 272C, CATERPILLAR 272D, CATERPILLAR 277C, CATERPILLAR 297C, CATERPILLAR 299C, CATERPILLAR 299D, CATERPILLAR 920, CATERPILLAR 922B, CATERPILLAR 930 |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 3K2151, GL3K2151 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 43,69 мм, зовнішній діаметр: 38,26 мм, внутрішній діаметр: 50,864 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка |
- Ціна: 609 ₴



