Втулка CATERPILLAR 824, 825, 826, 980, 982M, AD30, R1700G
1 325 ₴
- Під замовлення
- Код: g-001621
Відправка з 04 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для фронтових навантажувачів - 38X44X45
Ця втулка сумісна з різними видами машин, включаючи фронтальні навантажувачі Caterpillar. Ми поставляємо втулки виняткової якості, призначені, зокрема, для моделі 824G, 824H, 824K, 825G, 825H, 825K, 826G, 826H, 826K, 980G, 980H, 980K, 980M, 982M, AD30, R1700G.
Представлена втулка, яка внутрішній діаметр становить 38,11 mm, зовнішній діаметр становить 44,686 mm, і довжина 45 мм, ідеально підходить до вказаних моделей машин Caterpillar. Це забезпечує не тільки ідеальну посадку, але й максимальну продуктивність.
Наша пропозиція відрізняється не тільки відмінною якістю виробництва, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до згаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюватимуть повністю ефективно, без зайвих простоїв.
Вибираючи деталі нашого асортименту, ви інвестуєте в надійність, точність і якість, які забезпечать тривалу і безперебійну роботу ваших машин. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися, як ми можемо допомогти вам досягти оптимальної продуктивності вашої техніки.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 45 mm |
| зовнішній діаметр: | 38,11 mm |
| внутрішній діаметр: | 44,686 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 824G |
| CATERPILLAR | 824G2 |
| CATERPILLAR | 824H |
| CATERPILLAR | 825G |
| CATERPILLAR | 825H |
| CATERPILLAR | 826G |
| CATERPILLAR | 826G2 |
| CATERPILLAR | 826H |
| CATERPILLAR | 980G |
| CATERPILLAR | 980H |
| CATERPILLAR | 980K |
| Альтернативні/перехресні індекси | |
|---|---|
| 1492915 | GL1492915 |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 1492915, GL1492915 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Сумісність з маркою | CAT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA CATERPILLAR 824, 825, 826, 980, 982M, AD30, R1700G |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 1492915 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 824G, CATERPILLAR 824G2, CATERPILLAR 824H, CATERPILLAR 825G, CATERPILLAR 825H, CATERPILLAR 826G, CATERPILLAR 826G2, CATERPILLAR 826H, CATERPILLAR 980G, CATERPILLAR 980H, CATERPILLAR 980K |
| Призначення | CATERPILLAR 824G, CATERPILLAR 824G2, CATERPILLAR 824H, CATERPILLAR 825G, CATERPILLAR 825H, CATERPILLAR 826G, CATERPILLAR 826G2, CATERPILLAR 826H, CATERPILLAR 980G, CATERPILLAR 980H, CATERPILLAR 980K |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 1492915, GL1492915 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 45 мм, зовнішній діаметр: 38,11 мм, внутрішній діаметр: 44,686 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка |
- Ціна: 1 325 ₴



