Втулка CATERPILLAR 3, 54, 613, 910, 931B, 933, 939, D3, D4C, D5C
1 083 ₴
- Під замовлення
- Код: g-001625
Відправка з 04 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для гусеничних бульдозерів - 38X57X50
Наша втулка найвищої якості є ідеальним рішенням для бульдозерів гусеничних Caterpillar, в тому числі для моделей серії 3P, 3S, 54, 613C, 613G, 910, 931B, 933, 939, D3B, D3C, D4C, D5C. Його розробка та виробництво були зосереджені на забезпеченні надійності та досягненні оптимальної продуктивності ваших машин.
Представлена втулка, з внутрішній діаметр 38,506 mm, зовнішній діаметр 57,226 мм і довжиною 50,01 мм, ідеально відкалібрований для згаданих моделей машин Caterpillar. Таким чином, це забезпечує ідеальну посадку та максимальну ефективність.
Наша пропозиція відрізняється не тільки відмінною якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до вищезгаданих моделей машин Caterpillar. Це гарантує, що ваші машини працюватимуть з максимальною ефективністю, уникаючи непотрібних простоїв.
Інвестуйте в наші втулки та оптимізуйте роботу ваших машин Caterpillar, подовжуючи термін їх служби. Наша пропозиція підкреслює якість і надійність, що дозволить вам насолодитися повною ефективністю приладів.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 50,01 mm |
| зовнішній діаметр: | 38,506 mm |
| внутрішній діаметр: | 57,226 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 613C |
| CATERPILLAR | 613C2 |
| CATERPILLAR | 613G |
| CATERPILLAR | 910 |
| CATERPILLAR | 931B |
| CATERPILLAR | 931C |
| CATERPILLAR | 933 |
| CATERPILLAR | 935C |
| CATERPILLAR | D3B |
| CATERPILLAR | D3C |
| CATERPILLAR | D4B |
| CATERPILLAR | D4C |
| CATERPILLAR | D4E |
| CATERPILLAR | D5C |
| Альтернативні/перехресні індекси | |
|---|---|
| 8J4504 | GL8J4504 |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 8J4504, GL8J4504 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Сумісність з маркою | CAT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA CATERPILLAR 3, 54, 613, 910, 931B, 933, 939, D3, D4C, D5C |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 8J4504 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 613C, CATERPILLAR 613C2, CATERPILLAR 613G, CATERPILLAR 910, CATERPILLAR 931B, CATERPILLAR 931C, CATERPILLAR 933, CATERPILLAR 935C, CATERPILLAR D3B, CATERPILLAR D3C, CATERPILLAR D4B, CATERPILLAR D4C, CATERPILLAR D4E, CATERPILLAR D5C |
| Призначення | CATERPILLAR 613C, CATERPILLAR 613C2, CATERPILLAR 613G, CATERPILLAR 910, CATERPILLAR 931B, CATERPILLAR 931C, CATERPILLAR 933, CATERPILLAR 935C, CATERPILLAR D3B, CATERPILLAR D3C, CATERPILLAR D4B, CATERPILLAR D4C, CATERPILLAR D4E, CATERPILLAR D5C |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 8J4504, GL8J4504 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 50,01 мм, зовнішній діаметр: 38,506 мм, внутрішній діаметр: 57,226 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка |
- Ціна: 1 083 ₴



