Втулка CATERPILLAR 236, 252, 267B, 268B, 287, 950
508 ₴
- Під замовлення
- Код: g-001640
Відправка з 04 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для фронтових навантажувачів - 44X57X34
Наша втулка найвищої якості є ідеальним рішенням для Фронтальних навантажувачів Caterpillar, включаючи серійні моделі 236, 236B, 252B, 252B3, 267B, 268B, 287, 950. Його розробка та виробництво були зосереджені на забезпеченні надійності та досягненні оптимальної продуктивності ваших машин.
Представлена втулка, з внутрішній діаметр 44,61 mm, зовнішній діаметр 57,137 мм і довжиною 34,53 мм, ідеально відкалібрований для згаданих моделей машин Caterpillar. Таким чином, це забезпечує ідеальну посадку та максимальну ефективність.
Наша пропозиція відрізняється не тільки відмінною якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до вищезгаданих моделей машин Caterpillar. Це гарантує, що ваші машини працюватимуть з максимальною ефективністю, уникаючи непотрібних простоїв.
Інвестуйте в наші втулки та оптимізуйте роботу ваших машин Caterpillar, подовжуючи термін їх служби. Наша пропозиція підкреслює якість і надійність, що дозволить вам насолодитися повною ефективністю приладів.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 34,53 mm |
| зовнішній діаметр: | 44,61 mm |
| внутрішній діаметр: | 57,137 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 236 |
| CATERPILLAR | 236B |
| CATERPILLAR | 248B |
| CATERPILLAR | 267B |
| CATERPILLAR | 287 |
| CATERPILLAR | 944 |
| CATERPILLAR | 950 |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 6K2899 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA CATERPILLAR 236, 252, 267B, 268B, 287, 950 |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 6K2899 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 236, CATERPILLAR 236B, CATERPILLAR 248B, CATERPILLAR 267B, CATERPILLAR 287, CATERPILLAR 944, CATERPILLAR 950 |
| Марка | CAT |
| Призначення | CATERPILLAR 236, CATERPILLAR 236B, CATERPILLAR 248B, CATERPILLAR 267B, CATERPILLAR 287, CATERPILLAR 944, CATERPILLAR 950 |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 6K2899 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 34,53 мм, зовнішній діаметр: 44,61 мм, внутрішній діаметр: 57,137 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка |
- Ціна: 508 ₴



