Втулка навантажувача CAT 571G, 816, 826B, 920, 933, 941, 950, 951B, 955, 977, D4HTSK, D5HTSK
595 ₴
- Під замовлення
- Код: g-001656
Відправка з 04 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулка для фронтальних (колісних) навантажувачів - 50X57X44
Наша високоякісна втулка — ідеальне рішення для потреб ваших Фронтальних навантажувачів Caterpillar, включаючи серійні моделі 571G, 816, 824S, 826B, 920, 930, 933, 941, 950, 951B, 955C, 955H, 955K, 955L, 977D, 977H, D4HTSK, D4HTSK і D5HTSK. Дана деталь була розроблена і виготовлена, щоб гарантувати надійність і досягти оптимальної продуктивності ваших машин.
Запропонована нами гільза / втулка з внутрішній діаметр 44,61 mm, зовнішній діаметр 57,137 мм також довжиною 50,038 мм, характеризується ідеальною посадкою, незалежно від параметрів машини. Забезпечує точну посадку та довговічність.
Наша пропозиція відрізняється не тільки високою якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до даних моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюватимуть на повній швидкості, без зайвих простоїв.
Вибираючи нашу продукцію, ви інвестуєте в надійність, точність і найвищу якість, які гарантують тривалу і безперебійну роботу ваших машин. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися, як ми можемо підтримати вас у досягненні оптимальної продуктивності вашої техніки.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 50,038 mm |
| зовнішній діаметр: | 44,61 mm |
| внутрішній діаметр: | 57,137 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 571A |
| CATERPILLAR | 571F |
| CATERPILLAR | 571G |
| CATERPILLAR | 920 |
| CATERPILLAR | 922B |
| CATERPILLAR | 930 |
| CATERPILLAR | 933F |
| CATERPILLAR | 933G |
| CATERPILLAR | 941 |
| CATERPILLAR | 941B |
| CATERPILLAR | 944 |
| CATERPILLAR | 950 |
| CATERPILLAR | 951 |
| CATERPILLAR | 951B |
| CATERPILLAR | 951C |
| CATERPILLAR | 955C |
| CATERPILLAR | 955E |
| CATERPILLAR | 955H |
| CATERPILLAR | 955K |
| CATERPILLAR | 955L |
| CATERPILLAR | 966C |
| CATERPILLAR | D5B |
| CATERPILLAR | D5H |
| CATERPILLAR | D6 |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку навантажувача по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CAT |
| Код запчастини | 2K4502 |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA ŁADOWARKOWA CAT 571G, 816, 826B, 920, 933, 941, 950, 951B, 955, 977, D4HTSK, D5HTSK |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 2K4502 |
| Категорія товару | Втулка |
| Марка | CAT |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 2K4502 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 50,038 мм, зовнішній діаметр: 44,61 мм, внутрішній діаметр: 57,137 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка навантажувача |
- Ціна: 595 ₴



