Втулка CATERPILLAR 5S, 6, 951, 955, D5, D6, D7R
701 ₴
- Під замовлення
- Код: g-001658
Відправка з 04 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для гусеничних бульдозерів - 44X54X50
Наша високоякісна втулка — ідеальне рішення для потреб ваших бульдозерів гусеничних Caterpillar, в тому числі для моделей серії 5S, 6A, 6S, 951, 955, D5B, D5H, D5R, D6D, D6E, D6G, D6G2, D6H, D6M, D6N, D6R, D6T, D7R. Дана деталь була розроблена і виготовлена, щоб гарантувати надійність і досягти оптимальної продуктивності ваших машин.
Втулка з розмірами внутрішній діаметр 44,602 mm, зовнішній діаметр 54,115 мм і довжина 50,8 мм ідеально підходить до вказаних машин Caterpillar.
Наша пропозиція відрізняється не тільки високою якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до даних моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюватимуть на повній швидкості, без зайвих простоїв.
Купуйте в нас втулки та подовжте термін служби ваших машин Caterpillar!
Оптимізуйте роботу своїх машин за допомогою запропонованих нами запчастин, які відрізняються високою якістю та надійністю.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 50,8 mm |
| зовнішній діаметр: | 44,602 mm |
| внутрішній діаметр: | 54,115 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 627B |
| CATERPILLAR | 815F |
| CATERPILLAR | 910E |
| CATERPILLAR | 910F |
| CATERPILLAR | 955K |
| CATERPILLAR | 955L |
| CATERPILLAR | D3B |
| CATERPILLAR | D440 |
| CATERPILLAR | D4600 |
| CATERPILLAR | D5B |
| CATERPILLAR | D5H |
| CATERPILLAR | D6B |
| CATERPILLAR | D6C |
| CATERPILLAR | D6D |
| CATERPILLAR | D6H |
| CATERPILLAR | D7G |
| Альтернативні/перехресні індекси | ||
|---|---|---|
| 2J8489 | GL2J8489 | SZ54SW45H50# |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 2J8489, GL2J8489, SZ54SW45H50 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Сумісність з маркою | CAT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA CATERPILLAR 5S, 6, 951, 955, D5, D6, D7R |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 2J8489 |
| Категорія товару | Втулка |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 2J8489, GL2J8489, SZ54SW45H50 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 50,8 мм, зовнішній діаметр: 44,602 мм, внутрішній діаметр: 54,115 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка |
- Ціна: 701 ₴



