Втулка грейдера CAT 120H, 12, 130G, 140, 143H, 160
903 ₴
- Під замовлення
- Код: g-001673
Відправка з 05 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для грейдерів - 70X57X45
Наша втулка найвищої якості є ідеальним рішенням для грейдерів Caterpillar, в тому числі для моделей серії 120H, 12H, 12K, 130G, 140H, 140K, 143H, 160G, 160H, 160K. Його розробка та виробництво були зосереджені на забезпеченні надійності та досягненні оптимальної продуктивності ваших машин.
Втулка наступних розмірів: внутрішній діаметр 45 mm, зовнішній діаметр 57,225 мм також довжина 70 мм, ідеально підходить до згаданих машин Caterpillar.
Наша пропозиція характеризується не тільки високою якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до вищезгаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюють повністю ефективно, уникаючи зайвих простоїв .
Обираючи нашу продукцію, ви інвестуєте в надійність, точність і якість, які гарантуватимуть довгострокову та безперебійну роботу ваших машин. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися, як ми можемо допомогти вам досягти оптимальної продуктивності вашої техніки.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 70 mm |
| зовнішній діаметр: | 45 mm |
| внутрішній діаметр: | 57,225 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 120G |
| CATERPILLAR | 12G |
| CATERPILLAR | 12H |
| CATERPILLAR | 130G |
| CATERPILLAR | 140G |
| CATERPILLAR | 140H |
| CATERPILLAR | 143H |
| CATERPILLAR | 160H |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку грейдера по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CAT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA RÓWNIARKOWA CAT 120H, 12, 130G, 140, 143H, 160 |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 2A7089 |
| Категорія товару | Втулка |
| Код запчастини | 2A7089 |
| Мoдель | CATERPILLAR 120G, CATERPILLAR 12G, CATERPILLAR 12H, CATERPILLAR 130G, CATERPILLAR 140G, CATERPILLAR 140H, CATERPILLAR 143H, CATERPILLAR 160H |
| Марка | CAT |
| Призначення | CATERPILLAR 120G, CATERPILLAR 12G, CATERPILLAR 12H, CATERPILLAR 130G, CATERPILLAR 140G, CATERPILLAR 140H, CATERPILLAR 143H, CATERPILLAR 160H |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 2A7089 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 70 мм, зовнішній діаметр: 45 мм, внутрішній діаметр: 57,225 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка Грейдера |
| Тип техніки | Спецтехніка |
- Ціна: 903 ₴



