Втулка грейдера 120, 12E, 140
906 ₴
- Під замовлення
- Код: g-001677
Відправка з 05 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для грейдерів - 35X54X47
Наша втулка найвищої якості є ідеальним рішенням для грейдерів Caterpillar, в тому числі для моделей серії 120, 120B, 12E, 140, 140B. Його розробка та виробництво були зосереджені на забезпеченні надійності та досягненні оптимальної продуктивності ваших машин.
Представлена втулка, яка внутрішній діаметр становить 47,79 mm, зовнішній діаметр становить 54,026 mm, і довжина 35,72 мм, ідеально підходить до вказаних моделей машин Caterpillar. Це забезпечує не тільки ідеальну посадку, але й максимальну продуктивність.
Те, що відрізняє наші запчастини, то це не тільки відмінна якість виготовлення, але й його спеціальна адаптація (пристосування) до згаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюють на повну ефективність, уникаючи зайвих простоїв.
Інвестуйте в наші втулки та оптимізуйте роботу ваших машин Caterpillar, подовжуючи термін їх служби. Наша пропозиція підкреслює якість і надійність, що дозволить вам насолодитися повною ефективністю приладів.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 35,72 mm |
| зовнішній діаметр: | 47,79 mm |
| внутрішній діаметр: | 54,026 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 120 |
| CATERPILLAR | 120B |
| CATERPILLAR | 140B |
| CATERPILLAR | 3306 |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку грейдера по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CAT |
| Код запчастини | 3D2909 |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA RÓWNIARKOWA 120, 12E, 140 |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 3D2909 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 120, CATERPILLAR 120B, CATERPILLAR 140B, CATERPILLAR 3306 |
| Марка | CAT |
| Призначення | CATERPILLAR 120, CATERPILLAR 120B, CATERPILLAR 140B, CATERPILLAR 3306 |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 3D2909 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 35,72 мм, зовнішній діаметр: 47,79 мм, внутрішній діаметр: 54,026 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка Грейдера |
- Ціна: 906 ₴



