Втулка CATERPILLAR 414E, 416, 420, 422, 424, 426, 428, 430, 432, 434, 436
862 ₴
- Під замовлення
- Код: g-001682
Відправка з 05 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для екскаваторів-навантажувачів - 40X54X49
Наша втулка є ключовим компонентом, який допомагає оптимізувати вашу продуктивність екскаваторів-навантажувачів Caterpillar, в тому числі для моделей серії 414E, 416, 416B, 416C, 416D, 416E, 416F, 420D, 420E, 420F, 422E, 422F, 424B, 424D, 426, 426B, 426C, 428, 428B, 428C, 428D, 428E, 428F, 430D, 430E, 430F, 432D, 432E, 432F, 434E, 434F, 436. Запропоновані нами втулки мають надзвичайну якість, високу довговічність, що забезпечуть безвідмовну робот ваших машин.
Представлена втулка, яка внутрішній діаметр становить 49,994 mm, зовнішній діаметр становить 54,967 mm, і довжина 49,56 мм, ідеально підходить до вказаних моделей машин Caterpillar. Це забезпечує не тільки ідеальну посадку, але й максимальну продуктивність.
Те, що відрізняє наші запчастини, то це не тільки відмінна якість виготовлення, але й його спеціальна адаптація (пристосування) до згаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюють на повну ефективність, уникаючи зайвих простоїв.
Обираючи нашу продукцію, ви інвестуєте в надійність, точність і якість, які гарантуватимуть довгострокову та безперебійну роботу ваших машин. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися, як ми можемо допомогти вам досягти оптимальної продуктивності вашої техніки.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 49,56 mm |
| зовнішній діаметр: | 49,994 mm |
| внутрішній діаметр: | 54,967 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 416 |
| CATERPILLAR | 416C |
| CATERPILLAR | 416D |
| CATERPILLAR | 426 |
| CATERPILLAR | 426C |
| CATERPILLAR | 428 |
| CATERPILLAR | 430D |
| CATERPILLAR | 436C |
| CATERPILLAR | RT50 |
| CATERPILLAR | RT60 |
| Альтернативні/перехресні індекси | |
|---|---|
| 7T3018 | GL7T3018 |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CAT |
| Тип запчастини | Втулка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA CATERPILLAR 414E, 416, 420, 422, 424, 426, 428, 430, 432, 434, 436 |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 7T3018 |
| Категорія товару | Втулка |
| Код запчастини | 7T3018, GL7T3018 |
| Мoдель | CATERPILLAR 416, CATERPILLAR 416C, CATERPILLAR 416D, CATERPILLAR 426, CATERPILLAR 426C, CATERPILLAR 428, CATERPILLAR 430D, CATERPILLAR 436C, CATERPILLAR RT50, CATERPILLAR RT60 |
| Марка | CAT |
| Призначення | CATERPILLAR 416, CATERPILLAR 416C, CATERPILLAR 416D, CATERPILLAR 426, CATERPILLAR 426C, CATERPILLAR 428, CATERPILLAR 430D, CATERPILLAR 436C, CATERPILLAR RT50, CATERPILLAR RT60 |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 7T3018, GL7T3018 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 49,56 мм, зовнішній діаметр: 49,994 мм, внутрішній діаметр: 54,967 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини/вузла | Втулка |
| Тип техніки | Спецтехніка |
- Ціна: 862 ₴



