Втулка 997108
2 242 ₴
- Під замовлення
- Код: g-001683
Відправка з 05 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Наші високоякісні втулки є ідеальним рішенням для ваших машин Caterpillar, зокрема моделі серії 307, 307B, 312C, E120B, E70B. Дана деталь була розроблена і виготовлена, щоб гарантувати надійність і досягти оптимальної продуктивності ваших машин.
Втулка наступних розмірів: внутрішній діаметр 45,11 mm, зовнішній діаметр 55,076 мм також довжина 50 мм, ідеально підходить до згаданих машин Caterpillar.
Те, що відрізняє наші запчастини, то це не тільки відмінна якість виготовлення, але й його спеціальна адаптація (пристосування) до згаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюють на повну ефективність, уникаючи зайвих простоїв.
Обираючи представлені нами деталі, ви інвестуєте в надійність, точність і якість, які гарантуватимуть тривалу та безперебійну роботу ваших машин. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися, як ми можемо допомогти вам досягти оптимальної продуктивності вашої техніки.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 50 mm |
| зовнішній діаметр: | 45,11 mm |
| внутрішній діаметр: | 55,076 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 307 |
| CATERPILLAR | 307B |
| CATERPILLAR | 312C |
| CATERPILLAR | E120B |
| CATERPILLAR | E70B |
| Альтернативні/перехресні індекси | ||
|---|---|---|
| 997108 | GL997108 | Втулка |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 997108, GL997108, TULEJA |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA 997108 |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 997108 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 307, CATERPILLAR 307B, CATERPILLAR 312C, CATERPILLAR E120B, CATERPILLAR E70B |
| Марка | CAT |
| Призначення | CATERPILLAR 307, CATERPILLAR 307B, CATERPILLAR 312C, CATERPILLAR E120B, CATERPILLAR E70B |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 997108, GL997108, TULEJA |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 50 мм, зовнішній діаметр: 45,11 мм, внутрішній діаметр: 55,076 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка |
- Ціна: 2 242 ₴



