Втулка екскаватора 307, 308
1 778 ₴
- Під замовлення
- Код: g-001684
Відправка з 05 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для екскаваторів - 50X55X45
Наша високоякісна втулка — ідеальне рішення для потреб ваших екскаваторів Caterpillar, в тому числі для моделей серії 307C, 307D, 307E, 308C, 308D, 308E, 308E2. Дана деталь була розроблена і виготовлена, щоб гарантувати надійність і досягти оптимальної продуктивності ваших машин.
Втулка наступних розмірів: внутрішній діаметр 45,2 mm, зовнішній діаметр 55,17 мм також довжина 50 мм, ідеально підходить до згаданих машин Caterpillar.
Наша пропозиція відрізняється не тільки відмінною якістю виробництва, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до згаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюватимуть повністю ефективно, без зайвих простоїв.
Обираючи представлені нами деталі, ви інвестуєте в надійність, точність і якість, які гарантуватимуть тривалу та безперебійну роботу ваших машин. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися, як ми можемо допомогти вам досягти оптимальної продуктивності вашої техніки.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 50 mm |
| зовнішній діаметр: | 45,2 mm |
| внутрішній діаметр: | 55,17 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 307C |
| CATERPILLAR | 307D |
| CATERPILLAR | 307E |
| CATERPILLAR | 308C |
| CATERPILLAR | 308D |
| CATERPILLAR | 308E |
| CATERPILLAR | 308E2 |
| Альтернативні/перехресні індекси | ||
|---|---|---|
| 1056344 | 2185429 | GL2185429 |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку екскаватора по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1056344, 2185429, GL2185429 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA KOPARKOWA 307, 308 |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 2185429 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 307C, CATERPILLAR 307D, CATERPILLAR 307E, CATERPILLAR 308C, CATERPILLAR 308D, CATERPILLAR 308E, CATERPILLAR 308E2 |
| Марка | CAT |
| Призначення | CATERPILLAR 307C, CATERPILLAR 307D, CATERPILLAR 307E, CATERPILLAR 308C, CATERPILLAR 308D, CATERPILLAR 308E, CATERPILLAR 308E2 |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 1056344, 2185429, GL2185429 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 50 мм, зовнішній діаметр: 45,2 мм, внутрішній діаметр: 55,17 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка екскаватора |
- Ціна: 1 778 ₴



