Втулка CATERPILLAR 916, 926, IT18B, IT28
1 162 ₴
- Під замовлення
- Код: g-001694
Відправка з 05 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для фронтових навантажувачів - 50X83X28
Наша втулка є ключовим компонентом, який допомагає оптимізувати вашу продуктивність фронтальних навантажувачів Caterpillar, в тому числі для моделей серії 916, 926, IT18B, IT28. Запропоновані нами втулки мають надзвичайну якість, високу довговічність, що забезпечуть безвідмовну робот ваших машин.
Представлена втулка, з внутрішній діаметр 50,897 mm, зовнішній діаметр 83,08 мм і довжиною 28 мм, ідеально відкалібрований для згаданих моделей машин Caterpillar. Таким чином, це забезпечує ідеальну посадку та максимальну ефективність.
Те, що відрізняє наші запчастини, то це не тільки відмінна якість виготовлення, але й його спеціальна адаптація (пристосування) до згаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюють на повну ефективність, уникаючи зайвих простоїв.
Обираючи нашу продукцію, ви інвестуєте в надійність, точність і якість, які гарантуватимуть довгострокову та безперебійну роботу ваших машин. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися, як ми можемо допомогти вам досягти оптимальної продуктивності вашої техніки.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 28 mm |
| зовнішній діаметр: | 50,897 mm |
| внутрішній діаметр: | 83,08 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 916 |
| CATERPILLAR | 926 |
| CATERPILLAR | 926E |
| CATERPILLAR | 926F |
| CATERPILLAR | G916 |
| CATERPILLAR | G926 |
| CATERPILLAR | IT18B |
| CATERPILLAR | IT28 |
| CATERPILLAR | IT28B |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 9V6342 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Сумісність з маркою | CAT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA CATERPILLAR 916, 926, IT18B, IT28 |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 9V6342 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 916, CATERPILLAR 926, CATERPILLAR 926E, CATERPILLAR 926F, CATERPILLAR G916, CATERPILLAR G926, CATERPILLAR IT18B, CATERPILLAR IT28, CATERPILLAR IT28B |
| Призначення | CATERPILLAR 916, CATERPILLAR 926, CATERPILLAR 926E, CATERPILLAR 926F, CATERPILLAR G916, CATERPILLAR G926, CATERPILLAR IT18B, CATERPILLAR IT28, CATERPILLAR IT28B |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 9V6342 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 28 мм, зовнішній діаметр: 50,897 мм, внутрішній діаметр: 83,08 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка |
- Ціна: 1 162 ₴



