Втулка 2G8635
575 ₴
- Під замовлення
- Код: g-001700
Відправка з 05 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Наша високоякісна втулка — ідеальне рішення для потреб ваших тракторів Caterpillar, в тому числі для моделей серії 16G, 16H, 16M, 515, 525, 525B, 525D, 535D, 545D, 555D, R1300, R1300G. Дана деталь була розроблена і виготовлена, щоб гарантувати надійність і досягти оптимальної продуктивності ваших машин.
Представлена втулка, з внутрішній діаметр 51,016 mm, зовнішній діаметр 63,627 мм і довжиною 33,27 мм, ідеально відкалібрований для згаданих моделей машин Caterpillar. Таким чином, це забезпечує ідеальну посадку та максимальну ефективність.
Наша пропозиція відрізняється не тільки відмінною якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до вищезгаданих моделей машин Caterpillar. Це гарантує, що ваші машини працюватимуть з максимальною ефективністю, уникаючи непотрібних простоїв.
Купуйте в нас втулки та подовжте термін служби ваших машин Caterpillar!
Оптимізуйте роботу своїх машин за допомогою запропонованих нами запчастин, які відрізняються високою якістю та надійністю.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 33,27 mm |
| зовнішній діаметр: | 51,016 mm |
| внутрішній діаметр: | 63,627 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 16G |
| CATERPILLAR | 16H |
| CATERPILLAR | 16M |
| CATERPILLAR | 515 |
| CATERPILLAR | 525 |
| CATERPILLAR | 525B |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2G8635 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA 2G8635 |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 2G8635 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 16G, CATERPILLAR 16H, CATERPILLAR 16M, CATERPILLAR 515, CATERPILLAR 525, CATERPILLAR 525B |
| Марка | CAT |
| Призначення | CATERPILLAR 16G, CATERPILLAR 16H, CATERPILLAR 16M, CATERPILLAR 515, CATERPILLAR 525, CATERPILLAR 525B |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 2G8635 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 33,27 мм, зовнішній діаметр: 51,016 мм, внутрішній діаметр: 63,627 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка |
- Ціна: 575 ₴



