Втулка CATERPILLAR 824, 825, D7, D8L
786 ₴
- Під замовлення
- Код: g-001704
Відправка з 05 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для колісних бульдозерів - 63X51X35
Наша високоякісна втулка — ідеальне рішення для потреб ваших бульдозерів kołowych Caterpillar, в тому числі для моделей серії 824G, 824H, 824K, 825G, 825H, 825K, D7H, D7R, D8L. Дана деталь була розроблена і виготовлена, щоб гарантувати надійність і досягти оптимальної продуктивності ваших машин.
Втулка наступних розмірів: внутрішній діаметр 63,5 mm, зовнішній діаметр 51,304 мм також довжина 35,65 мм, ідеально підходить до згаданих машин Caterpillar.
Наша пропозиція характеризується не тільки високою якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до вищезгаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюють повністю ефективно, уникаючи зайвих простоїв .
Купуйте в нас втулки та подовжте термін служби ваших машин Caterpillar!
Оптимізуйте свої машини за допомогою запропонованих нами високоякісних та надійних деталей.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 35,65 mm |
| зовнішній діаметр: | 51,304 mm |
| внутрішній діаметр: | 63,5 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | D7E |
| CATERPILLAR | D7F |
| CATERPILLAR | D7H |
| CATERPILLAR | D8L |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 8E6756 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Сумісність з маркою | CAT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA CATERPILLAR 824, 825, D7, D8L |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 8E6756 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR D7E, CATERPILLAR D7F, CATERPILLAR D7H, CATERPILLAR D8L |
| Призначення | CATERPILLAR D7E, CATERPILLAR D7F, CATERPILLAR D7H, CATERPILLAR D8L |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 8E6756 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 35,65 мм, зовнішній діаметр: 51,304 мм, внутрішній діаметр: 63,5 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка |
- Ціна: 786 ₴



