Втулка CATERPILLAR 902, 906, 908, D6
664 ₴
- Під замовлення
- Код: g-001705
Відправка з 05 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для гусеничних бульдозерів - 63X50X38
Наша втулка найвищої якості є ідеальним рішенням для бульдозерів гусеничних Caterpillar, в тому числі для моделей серії 902, 906, 908, D6H, D6R. Його розробка та виробництво були зосереджені на забезпеченні надійності та досягненні оптимальної продуктивності ваших машин.
Представлена втулка, з внутрішній діаметр 63 mm, зовнішній діаметр 50,203 мм і довжиною 38 мм, ідеально відкалібрований для згаданих моделей машин Caterpillar. Таким чином, це забезпечує ідеальну посадку та максимальну ефективність.
Наша пропозиція відрізняється не тільки відмінною якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до вищезгаданих моделей машин Caterpillar. Це гарантує, що ваші машини працюватимуть з максимальною ефективністю, уникаючи непотрібних простоїв.
Інвестуйте в наші втулки та оптимізуйте роботу ваших машин Caterpillar, подовжуючи термін їх служби. Наша пропозиція підкреслює якість і надійність, що дозволить вам насолодитися повною ефективністю приладів.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 38 mm |
| зовнішній діаметр: | 50,203 mm |
| внутрішній діаметр: | 63 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 902 |
| CATERPILLAR | 906 |
| CATERPILLAR | 908 |
| CATERPILLAR | D3B |
| CATERPILLAR | D6H |
| CATERPILLAR | D6H2 |
| CATERPILLAR | D6R |
| CATERPILLAR | D6R2 |
| Альтернативні/перехресні індекси | |
|---|---|
| 3T4308 | GL3T4308 |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 3T4308, GL3T4308 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Сумісність з маркою | CAT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA CATERPILLAR 902, 906, 908, D6 |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 3T4308 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 902, CATERPILLAR 906, CATERPILLAR 908, CATERPILLAR D3B, CATERPILLAR D6H, CATERPILLAR D6H2, CATERPILLAR D6R, CATERPILLAR D6R2 |
| Призначення | CATERPILLAR 902, CATERPILLAR 906, CATERPILLAR 908, CATERPILLAR D3B, CATERPILLAR D6H, CATERPILLAR D6H2, CATERPILLAR D6R, CATERPILLAR D6R2 |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 3T4308, GL3T4308 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 38 мм, зовнішній діаметр: 50,203 мм, внутрішній діаметр: 63 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка |
- Ціна: 664 ₴



