Втулка навантажувача CAT 910, 931B, 933C, 939C
610 ₴
- Під замовлення
- Код: g-001707
Відправка з 05 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для фронтових навантажувачів - 38X63X50
Наша втулка є ключовим компонентом, який допомагає оптимізувати вашу продуктивність фронтальних навантажувачів Caterpillar, в тому числі для моделей серії 910, 931B, 933C, 939C. Запропоновані нами втулки мають надзвичайну якість, високу довговічність, що забезпечуть безвідмовну робот ваших машин.
Втулка наступних розмірів: внутрішній діаметр 50,96 mm, зовнішній діаметр 63,564 мм також довжина 38,1 мм, ідеально підходить до згаданих машин Caterpillar.
Те, що відрізняє наші запчастини, то це не тільки відмінна якість виготовлення, але й його спеціальна адаптація (пристосування) до згаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюють на повну ефективність, уникаючи зайвих простоїв.
Купуйте в нас втулки та подовжте термін служби ваших машин Caterpillar!
Оптимізуйте роботу своїх машин за допомогою запропонованих нами запчастин, які відрізняються високою якістю та надійністю.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 38,1 mm |
| зовнішній діаметр: | 50,96 mm |
| внутрішній діаметр: | 63,564 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 910 |
| CATERPILLAR | 931 |
| CATERPILLAR | 931B |
| CATERPILLAR | 931C |
| CATERPILLAR | 931C2 |
| CATERPILLAR | 933 |
| CATERPILLAR | 933C |
| CATERPILLAR | 935B |
| CATERPILLAR | 935C |
| CATERPILLAR | 939 |
| CATERPILLAR | 939C |
| CATERPILLAR | D6C |
| CATERPILLAR | D6D |
| CATERPILLAR | G910 |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку навантажувача по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Код запчастини | 6S3463 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA ŁADOWARKOWA CAT 910, 931B, 933C, 939C |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 6S3463 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 910, CATERPILLAR 931, CATERPILLAR 931B, CATERPILLAR 931C, CATERPILLAR 931C2, CATERPILLAR 933, CATERPILLAR 933C, CATERPILLAR 935B, CATERPILLAR 935C, CATERPILLAR 939, CATERPILLAR 939C, CATERPILLAR D6C, CATERPILLAR D6D, CATERPILLAR G910 |
| Марка | CAT |
| Призначення | CATERPILLAR 910, CATERPILLAR 931, CATERPILLAR 931B, CATERPILLAR 931C, CATERPILLAR 931C2, CATERPILLAR 933, CATERPILLAR 933C, CATERPILLAR 935B, CATERPILLAR 935C, CATERPILLAR 939, CATERPILLAR 939C, CATERPILLAR D6C, CATERPILLAR D6D, CATERPILLAR G910 |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 6S3463 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 38,1 мм, зовнішній діаметр: 50,96 мм, внутрішній діаметр: 63,564 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка навантажувача |
- Ціна: 610 ₴



