Втулка CATEPILLAR 7A, 814, 816F, D7, D8N
627 ₴
- Під замовлення
- Код: g-001709
Відправка з 05 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для колісних бульдозерів - 53X62X41
Наша втулка є ключовим компонентом, який допомагає оптимізувати вашу продуктивністьбульдозерів kołowych Caterpillar, в тому числі для моделей серії 7A, 814B, 814F, 814S, 816F, D7F, D7G, D7G2, D7H, D7R, D8N. Запропоновані нами втулки мають надзвичайну якість, високу довговічність, що забезпечуть безвідмовну робот ваших машин.
Представлена втулка, з внутрішній діаметр 53,696 mm, зовнішній діаметр 62,38 мм і довжиною 41,1 мм, ідеально відкалібрований для згаданих моделей машин Caterpillar. Таким чином, це забезпечує ідеальну посадку та максимальну ефективність.
Те, що відрізняє наші запчастини, то це не тільки відмінна якість виготовлення, але й його спеціальна адаптація (пристосування) до згаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюють на повну ефективність, уникаючи зайвих простоїв.
Обираючи нашу продукцію, ви інвестуєте в надійність, точність і якість, які гарантуватимуть довгострокову та безперебійну роботу ваших машин. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися, як ми можемо допомогти вам досягти оптимальної продуктивності вашої техніки.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 41,1 mm |
| зовнішній діаметр: | 53,696 mm |
| внутрішній діаметр: | 62,38 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 571G |
| CATERPILLAR | 572G |
| CATERPILLAR | 950B |
| CATERPILLAR | 950E |
| CATERPILLAR | D7E |
| CATERPILLAR | D7F |
| CATERPILLAR | D7G |
| CATERPILLAR | D7H |
| Альтернативні/перехресні індекси | |
|---|---|
| 4J6167 | GL4J6167 |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CAT |
| Код запчастини | 4J6167, GL4J6167 |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Сумісність з маркою | CAT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA CATEPILLAR 7A, 814, 816F, D7, D8N |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 4J6167 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 571G, CATERPILLAR 572G, CATERPILLAR 950B, CATERPILLAR 950E, CATERPILLAR D7E, CATERPILLAR D7F, CATERPILLAR D7G, CATERPILLAR D7H |
| Призначення | CATERPILLAR 571G, CATERPILLAR 572G, CATERPILLAR 950B, CATERPILLAR 950E, CATERPILLAR D7E, CATERPILLAR D7F, CATERPILLAR D7G, CATERPILLAR D7H |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 4J6167, GL4J6167 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 41,1 мм, зовнішній діаметр: 53,696 мм, внутрішній діаметр: 62,38 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка |
- Ціна: 627 ₴



