Втулка CATERPILLAR 824, 825, D7, D8L
641 ₴
- Під замовлення
- Код: g-001711
Відправка з 05 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для колісних та гусеничних бульдозерів - 63X51X42
Наша втулка сумісна з різними типами машин, включаючиe бульдозери колісні, jak i гусеничні марки Caterpillar. Наша пропозиція включає втулки неперевершеної якості, призначені, зокрема, для моделі 824G, 824H, 824K, 825G, 825H, 825K, D7H, D7R, D8L.
Запропонована нами гільза / втулка з внутрішній діаметр 63,5 mm, зовнішній діаметр 51,304 мм також довжиною 42,38 мм, характеризується ідеальною посадкою, незалежно від параметрів машини. Забезпечує точну посадку та довговічність.
Те, що відрізняє наші запчастини, то це не тільки найвища якість виготовлення, але й спеціальна підгонка до вищезгаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюватимуть на повну ефективність, уникаючи непотрібних простоїв.
Вибираючи нашу продукцію, ви інвестуєте в надійність, точність і найвищу якість, які гарантують тривалу і безперебійну роботу ваших машин. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися, як ми можемо підтримати вас у досягненні оптимальної продуктивності вашої техніки.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 42,38 mm |
| зовнішній діаметр: | 51,304 mm |
| внутрішній діаметр: | 63,5 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | D10N |
| CATERPILLAR | D6H |
| CATERPILLAR | D7E |
| CATERPILLAR | D7F |
| CATERPILLAR | D7G |
| CATERPILLAR | D7H |
| CATERPILLAR | D8L |
| CATERPILLAR | D8N |
| CATERPILLAR | D9N |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 8E6755 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Сумісність з маркою | CAT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA CATERPILLAR 824, 825, D7, D8L |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 8E6755 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR D10N, CATERPILLAR D6H, CATERPILLAR D7E, CATERPILLAR D7F, CATERPILLAR D7G, CATERPILLAR D7H, CATERPILLAR D8L, CATERPILLAR D8N, CATERPILLAR D9N |
| Призначення | CATERPILLAR D10N, CATERPILLAR D6H, CATERPILLAR D7E, CATERPILLAR D7F, CATERPILLAR D7G, CATERPILLAR D7H, CATERPILLAR D8L, CATERPILLAR D8N, CATERPILLAR D9N |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 8E6755 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 42,38 мм, зовнішній діаметр: 51,304 мм, внутрішній діаметр: 63,5 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка |
- Ціна: 641 ₴



