Втулка CATERPILLAR 515, 517, 525, 527, 528,530B, 615, 623, 633D, 931, 933, 939, D3C, D4C, D5C
1 260 ₴
- Під замовлення
- Код: g-001716
Відправка з 05 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для гусеничних навантажувачів - 63X51X50
Наша високоякісна втулка — ідеальне рішення для потреб ваших Гусенични навантажувачів Caterpillar, включаючи моделі серії 515, 517, 525, 525B, 527, 528, 528B, 530B, 615, 615C, 623B, 623E, 633D, 931B, 931C, 933, 933C, 939, 939C, D3C, D4C, D5C. Дана деталь була розроблена і виготовлена, щоб гарантувати надійність і досягти оптимальної продуктивності ваших машин.
Втулка наступних розмірів: внутрішній діаметр 63,52 mm, зовнішній діаметр 51 мм також довжина 50 мм, ідеально підходить до згаданих машин Caterpillar.
Наша пропозиція характеризується не тільки високою якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до вищезгаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюють повністю ефективно, уникаючи зайвих простоїв .
Купуйте в нас втулки та подовжте термін служби ваших машин Caterpillar!
Оптимізуйте свої машини за допомогою запропонованих нами високоякісних та надійних деталей.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 50 mm |
| зовнішній діаметр: | 51 mm |
| внутрішній діаметр: | 63,52 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 515 |
| CATERPILLAR | 525 |
| CATERPILLAR | 525B |
| CATERPILLAR | 527 |
| CATERPILLAR | 615C |
| CATERPILLAR | 633D |
| CATERPILLAR | 639D |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CAT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA CATERPILLAR 515, 517, 525, 527, 528,530B, 615, 623, 633D, 931, 933, 939, D3C, D4C, D5C |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 2K0227 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 515, CATERPILLAR 525, CATERPILLAR 525B, CATERPILLAR 527, CATERPILLAR 615C, CATERPILLAR 633D, CATERPILLAR 639D |
| Марка | CAT |
| Призначення | CATERPILLAR 515, CATERPILLAR 525, CATERPILLAR 525B, CATERPILLAR 527, CATERPILLAR 615C, CATERPILLAR 633D, CATERPILLAR 639D |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 2K0227 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 50 мм, зовнішній діаметр: 51 мм, внутрішній діаметр: 63,52 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Основні | |
| Код запчастини | 2K0227 |
- Ціна: 1 260 ₴



