Втулка CATERPILLAR 594, 613, 814, 920, 930, 955, 966C
601 ₴
- Під замовлення
- Код: g-001719
Відправка з 05 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для колісних скреперів - 50X63X50
Наша високоякісна втулка — ідеальне рішення для потреб ваших zgarniarek kołowych Caterpillar, в тому числі для моделей серії 594, 594H, 613, 814, 920, 930, 955C, 955K, 955L, 966C. Дана деталь була розроблена і виготовлена, щоб гарантувати надійність і досягти оптимальної продуктивності ваших машин.
Втулка наступних розмірів: внутрішній діаметр 50,96 mm, зовнішній діаметр 63,564 мм також довжина 50,01 мм, ідеально підходить до згаданих машин Caterpillar.
Наша пропозиція характеризується не тільки високою якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до вищезгаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюють повністю ефективно, уникаючи зайвих простоїв .
Купуйте в нас втулки та подовжте термін служби ваших машин Caterpillar!
Оптимізуйте свої машини за допомогою запропонованих нами високоякісних та надійних деталей.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 50,01 mm |
| зовнішній діаметр: | 50,96 mm |
| внутрішній діаметр: | 63,564 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 594 |
| CATERPILLAR | 594H |
| CATERPILLAR | 613 |
| CATERPILLAR | 613B |
| CATERPILLAR | 814 |
| CATERPILLAR | 815 |
| CATERPILLAR | 920 |
| CATERPILLAR | 922B |
| CATERPILLAR | 930 |
| CATERPILLAR | 941 |
| CATERPILLAR | 950 |
| CATERPILLAR | 951B |
| CATERPILLAR | 955 |
| CATERPILLAR | 955K |
| CATERPILLAR | 955L |
| CATERPILLAR | 966 |
| CATERPILLAR | 966C |
| CATERPILLAR | 977 |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 2K4505 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Сумісність з маркою | CAT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA CATERPILLAR 594, 613, 814, 920, 930, 955, 966C |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 2K4505 |
| Категорія товару | Втулка |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 2K4505 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 50,01 мм, зовнішній діаметр: 50,96 мм, внутрішній діаметр: 63,564 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка |
- Ціна: 601 ₴



