Втулка грейдера CAT 12G, 130G, 140G, 14G
1 329 ₴
- Під замовлення
- Код: g-001720
Відправка з 05 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулка для грейдерів - 50X60X50
Наша втулка є ключовим компонентом, який допомагає оптимізувати вашу продуктивність грейдерів Caterpillar, в тому числі для моделей серії 12G, 130G, 140G, 14G. Запропоновані нами втулки мають надзвичайну якість, високу довговічність, що забезпечуть безвідмовну робот ваших машин.
Запропонована нами гільза / втулка з внутрішній діаметр 50,952 mm, зовнішній діаметр 60,388 мм також довжиною 50,8 мм, характеризується ідеальною посадкою, незалежно від параметрів машини. Забезпечує точну посадку та довговічність.
Наша пропозиція відрізняється не тільки високою якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до даних моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюватимуть на повній швидкості, без зайвих простоїв.
Купуйте в нас втулки та подовжте термін служби ваших машин Caterpillar!
Оптимізуйте свої машини за допомогою запропонованих нами високоякісних та надійних деталей.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 50,8 mm |
| зовнішній діаметр: | 50,952 mm |
| внутрішній діаметр: | 60,388 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 120 |
| CATERPILLAR | 12G |
| CATERPILLAR | 130G |
| CATERPILLAR | 140G |
| CATERPILLAR | 14G |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку грейдера по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 8D7083 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA RÓWNIARKOWA CAT 12G, 130G, 140G, 14G |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 8D7083 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 120, CATERPILLAR 12G, CATERPILLAR 130G, CATERPILLAR 140G, CATERPILLAR 14G |
| Марка | CAT |
| Призначення | CATERPILLAR 120, CATERPILLAR 12G, CATERPILLAR 130G, CATERPILLAR 140G, CATERPILLAR 14G |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 8D7083 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 50,8 мм, зовнішній діаметр: 50,952 мм, внутрішній діаметр: 60,388 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка Грейдера |
- Ціна: 1 329 ₴



