Втулка підшипника CAT IT18, IT18B, IT18F, IT24F, IT28, IT28B, IT28F
1 622 ₴
- Під замовлення
- Код: g-001747
Відправка з 05 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для гусеничних тракторів - 84X63X51
Наша втулка найвищої якості є ідеальним рішенням для тракторів гусеничних Caterpillar, в тому числі для моделей серії IT18, IT18B, IT18F, IT24F, IT28, IT28B і IT28F. Його розробка та виробництво були зосереджені на забезпеченні надійності та досягненні оптимальної продуктивності ваших машин.
Запропонована нами гільза / втулка з внутрішній діаметр 51,018 mm, зовнішній діаметр 63,535 мм також довжиною 84 мм, характеризується ідеальною посадкою, незалежно від параметрів машини. Забезпечує точну посадку та довговічність.
Те, що відрізняє наші запчастини, то це не тільки найвища якість виготовлення, але й спеціальна підгонка до вищезгаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюватимуть на повну ефективність, уникаючи непотрібних простоїв.
Інвестуйте в наші втулки та оптимізуйте роботу ваших машин Caterpillar, подовжуючи термін їх служби. Наша пропозиція підкреслює якість і надійність, що дозволить вам насолодитися повною ефективністю приладів.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 84 mm |
| зовнішній діаметр: | 51,018 mm |
| внутрішній діаметр: | 63,535 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | IT18 |
| CATERPILLAR | IT18F |
| CATERPILLAR | IT24B |
| CATERPILLAR | IT24F |
| CATERPILLAR | IT28 |
| CATERPILLAR | IT28B |
| CATERPILLAR | IT28F |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку підшипника по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Код запчастини | 9V4973 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA ŁOŻYSKOWA CAT IT18, IT18B, IT18F, IT24F, IT28, IT28B, IT28F |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 9V4973 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR IT18, CATERPILLAR IT18F, CATERPILLAR IT24B, CATERPILLAR IT24F, CATERPILLAR IT28, CATERPILLAR IT28B, CATERPILLAR IT28F |
| Марка | CAT |
| Призначення | CATERPILLAR IT18, CATERPILLAR IT18F, CATERPILLAR IT24B, CATERPILLAR IT24F, CATERPILLAR IT28, CATERPILLAR IT28B, CATERPILLAR IT28F |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 9V4973 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 84 мм, зовнішній діаметр: 51,018 мм, внутрішній діаметр: 63,535 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка підшипника |
- Ціна: 1 622 ₴



