Втулка навантажувача CAT 446, M312, M313C, M315, M316, M317D, M318, M322
1 252 ₴
- Під замовлення
- Код: g-001762
Відправка з 05 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для колісних екскаваторів - 40X56X60
Наша високоякісна втулка — ідеальне рішення для потреб ваших колісних екскаваторів Caterpillar, в тому числі для моделей серії 446B, 446D, M312, M313C, M315, M315C, M315D, M316C, M316D, M317D, M318, M318C, M318D, M322C, M322D. Дана деталь була розроблена і виготовлена, щоб гарантувати надійність і досягти оптимальної продуктивності ваших машин.
Втулка наступних розмірів: внутрішній діаметр 60 mm, зовнішній діаметр 56 мм також довжина 40 мм, ідеально підходить до згаданих машин Caterpillar.
Наша пропозиція характеризується не тільки високою якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до вищезгаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюють повністю ефективно, уникаючи зайвих простоїв .
Обираючи нашу продукцію, ви інвестуєте в надійність, точність і якість, які гарантуватимуть довгострокову та безперебійну роботу ваших машин. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися, як ми можемо допомогти вам досягти оптимальної продуктивності вашої техніки.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 40 mm |
| зовнішній діаметр: | 56 mm |
| внутрішній діаметр: | 60 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 446 |
| CATERPILLAR | 446B |
| CATERPILLAR | M312 |
| CATERPILLAR | M313C |
| CATERPILLAR | M315 |
| CATERPILLAR | M315C |
| CATERPILLAR | M316C |
| CATERPILLAR | M318 |
| CATERPILLAR | M318C |
| Альтернативні/перехресні індекси | |||
|---|---|---|---|
| 1754072 | 2202593 | 5W5393 | 9R6995 |
| GL2202593 | VO11704971 |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку навантажувача по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1754072, 2202593, 5W5393, 9R6995, GL2202593, VO11704971 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA ŁADOWARKOWA CAT 446, M312, M313C, M315, M316, M317D, M318, M322 |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 2202593 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 446, CATERPILLAR 446B, CATERPILLAR M312, CATERPILLAR M313C, CATERPILLAR M315, CATERPILLAR M315C, CATERPILLAR M316C, CATERPILLAR M318, CATERPILLAR M318C |
| Марка | CAT |
| Призначення | CATERPILLAR 446, CATERPILLAR 446B, CATERPILLAR M312, CATERPILLAR M313C, CATERPILLAR M315, CATERPILLAR M315C, CATERPILLAR M316C, CATERPILLAR M318, CATERPILLAR M318C |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 1754072, 2202593, 5W5393, 9R6995, GL2202593, VO11704971 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 40 мм, зовнішній діаметр: 56 мм, внутрішній діаметр: 60 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка навантажувача |
- Ціна: 1 252 ₴



