Втулка навантажувача 931B, 933, 939, 941, 951B, 955, D3, D4, D5C
1 007 ₴
- Під замовлення
- Код: g-001766
Відправка з 05 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для гусеничних навантажувачів - 13X69X60
Наша високоякісна втулка — ідеальне рішення для потреб ваших Гусенични навантажувачів Caterpillar, включаючи моделі серії 931B, 933, 939, 941, 951B, 955C, 955H, 955K, 955L, D3, D3B, D3C, D4C, D4D, D4E, D5C. Дана деталь була розроблена і виготовлена, щоб гарантувати надійність і досягти оптимальної продуктивності ваших машин.
Представлена втулка, яка внутрішній діаметр становить 60,287 mm, зовнішній діаметр становить 69,901 mm, і довжина 13,49 мм, ідеально підходить до вказаних моделей машин Caterpillar. Це забезпечує не тільки ідеальну посадку, але й максимальну продуктивність.
Наша пропозиція відрізняється не тільки високою якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до даних моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюватимуть на повній швидкості, без зайвих простоїв.
Вибираючи деталі нашого асортименту, ви інвестуєте в надійність, точність і якість, які забезпечать тривалу і безперебійну роботу ваших машин. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися, як ми можемо допомогти вам досягти оптимальної продуктивності вашої техніки.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 13,49 mm |
| зовнішній діаметр: | 60,287 mm |
| внутрішній діаметр: | 69,901 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 931B |
| CATERPILLAR | 933 |
| CATERPILLAR | 941 |
| CATERPILLAR | D3C |
| CATERPILLAR | D5C |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку навантажувача по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 6H3569 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA ŁADOWARKOWA 931B, 933, 939, 941, 951B, 955, D3, D4, D5C |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 6H3569 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 931B, CATERPILLAR 933, CATERPILLAR 941, CATERPILLAR D3C, CATERPILLAR D5C |
| Марка | CAT |
| Призначення | CATERPILLAR 931B, CATERPILLAR 933, CATERPILLAR 941, CATERPILLAR D3C, CATERPILLAR D5C |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 6H3569 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 13,49 мм, зовнішній діаметр: 60,287 мм, внутрішній діаметр: 69,901 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка навантажувача |
- Ціна: 1 007 ₴



