Втулка CATERPILLAR 120, 12, 130G, 135H, 140, 143H, 160H, 163H
1 353 ₴
- Під замовлення
- Код: g-001777
Відправка з 04 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для грейдерів - 63X73X36
Наша втулка найвищої якості є ідеальним рішенням для грейдерів Caterpillar, в тому числі для моделей серії 120G, 120H, 12G, 12H, 130G, 135H, 140G, 140H, 143H, 160H, 163H. Його розробка та виробництво були зосереджені на забезпеченні надійності та досягненні оптимальної продуктивності ваших машин.
Представлена втулка, з внутрішній діаметр 63,5 mm, зовнішній діаметр 73,09 мм і довжиною 36 мм, ідеально відкалібрований для згаданих моделей машин Caterpillar. Таким чином, це забезпечує ідеальну посадку та максимальну ефективність.
Наша пропозиція відрізняється не тільки відмінною якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до вищезгаданих моделей машин Caterpillar. Це гарантує, що ваші машини працюватимуть з максимальною ефективністю, уникаючи непотрібних простоїв.
Інвестуйте в наші втулки та оптимізуйте роботу ваших машин Caterpillar, подовжуючи термін їх служби. Наша пропозиція підкреслює якість і надійність, що дозволить вам насолодитися повною ефективністю приладів.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 36 mm |
| зовнішній діаметр: | 63,5 mm |
| внутрішній діаметр: | 73,09 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 120G |
| CATERPILLAR | 120H |
| CATERPILLAR | 12G |
| CATERPILLAR | 12H |
| CATERPILLAR | 130G |
| CATERPILLAR | 135H |
| CATERPILLAR | 140G |
| CATERPILLAR | 140H |
| CATERPILLAR | 143H |
| CATERPILLAR | 160H |
| CATERPILLAR | 163H |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 1067129 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Сумісність з маркою | CAT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA CATERPILLAR 120, 12, 130G, 135H, 140, 143H, 160H, 163H |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 1067129 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 120G, CATERPILLAR 120H, CATERPILLAR 12G, CATERPILLAR 12H, CATERPILLAR 130G, CATERPILLAR 135H, CATERPILLAR 140G, CATERPILLAR 140H, CATERPILLAR 143H, CATERPILLAR 160H, CATERPILLAR 163H |
| Призначення | CATERPILLAR 120G, CATERPILLAR 120H, CATERPILLAR 12G, CATERPILLAR 12H, CATERPILLAR 130G, CATERPILLAR 135H, CATERPILLAR 140G, CATERPILLAR 140H, CATERPILLAR 143H, CATERPILLAR 160H, CATERPILLAR 163H |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 1067129 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 36 мм, зовнішній діаметр: 63,5 мм, внутрішній діаметр: 73,09 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка |
- Ціна: 1 353 ₴



