Втулка CATERPILLAR 426, 430D, 436, 446, 450E
913 ₴
- Під замовлення
- Код: g-001779
Відправка з 04 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для екскаваторів-навантажувачів - 60X73X41
Наша високоякісна втулка — ідеальне рішення для потреб ваших екскаваторів-навантажувачів Caterpillar, в тому числі для моделей серії 426B, 426C, 430D, 436B, 436C, 446, 446B, 446D, 450E. Дана деталь була розроблена і виготовлена, щоб гарантувати надійність і досягти оптимальної продуктивності ваших машин.
Втулка з розмірами внутрішній діаметр 60,315 mm, зовнішній діаметр 73,111 мм і довжина 41 мм ідеально підходить до вказаних машин Caterpillar.
Те, що відрізняє наші запчастини, то це не тільки відмінна якість виготовлення, але й його спеціальна адаптація (пристосування) до згаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюють на повну ефективність, уникаючи зайвих простоїв.
Обираючи представлені нами деталі, ви інвестуєте в надійність, точність і якість, які гарантуватимуть тривалу та безперебійну роботу ваших машин. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися, як ми можемо допомогти вам досягти оптимальної продуктивності вашої техніки.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 41 mm |
| зовнішній діаметр: | 60,315 mm |
| внутрішній діаметр: | 73,111 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 426B |
| CATERPILLAR | 426C |
| CATERPILLAR | 430D |
| CATERPILLAR | 436C |
| CATERPILLAR | 446 |
| CATERPILLAR | 446B |
| CATERPILLAR | 446D |
| CATERPILLAR | 450E |
| Альтернативні/перехресні індекси | ||
|---|---|---|
| 9R6515 | GL9R6515 | SZ73SW60H41# |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 9R6515, GL9R6515, SZ73SW60H41 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA CATERPILLAR 426, 430D, 436, 446, 450E |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 9R6515 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 426B, CATERPILLAR 426C, CATERPILLAR 430D, CATERPILLAR 436C, CATERPILLAR 446, CATERPILLAR 446B, CATERPILLAR 446D, CATERPILLAR 450E |
| Марка | CAT |
| Призначення | CATERPILLAR 426B, CATERPILLAR 426C, CATERPILLAR 430D, CATERPILLAR 436C, CATERPILLAR 446, CATERPILLAR 446B, CATERPILLAR 446D, CATERPILLAR 450E |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 9R6515, GL9R6515, SZ73SW60H41 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 41 мм, зовнішній діаметр: 60,315 мм, внутрішній діаметр: 73,111 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка |
- Ціна: 913 ₴



