Втулка CATERPILLAR 924G, 953, 977, 980B, 988
750 ₴
- Під замовлення
- Код: g-001783
Відправка з 04 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для гусеничних та фрональних (колісних) навантажувачів - 63X76X50
Наша високоякісна втулка — ідеальне рішення для потреб ваших фронтальних навантажувачів i гусеничних Caterpillar, в тому числі для моделей серії 924G, 953, 977K, 977L, 980B, 988. Дана деталь була розроблена і виготовлена, щоб гарантувати надійність і досягти оптимальної продуктивності ваших машин.
Втулка наступних розмірів: внутрішній діаметр 63,69 mm, зовнішній діаметр 76,289 мм також довжина 50,4 мм, ідеально підходить до згаданих машин Caterpillar.
Наша пропозиція характеризується не тільки високою якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до вищезгаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюють повністю ефективно, уникаючи зайвих простоїв .
Купуйте в нас втулки та подовжте термін служби ваших машин Caterpillar!
Оптимізуйте свої машини за допомогою запропонованих нами високоякісних та надійних деталей.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 50,4 mm |
| зовнішній діаметр: | 63,69 mm |
| внутрішній діаметр: | 76,289 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 924G |
| CATERPILLAR | 938F |
| CATERPILLAR | 950B |
| CATERPILLAR | 950E |
| CATERPILLAR | 953 |
| CATERPILLAR | 963 |
| CATERPILLAR | 977K |
| CATERPILLAR | 977L |
| CATERPILLAR | 980B |
| CATERPILLAR | 988 |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 7K9528 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Сумісність з маркою | CAT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA CATERPILLAR 924G, 953, 977, 980B, 988 |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 7K9528 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 924G, CATERPILLAR 938F, CATERPILLAR 950B, CATERPILLAR 950E, CATERPILLAR 953, CATERPILLAR 963, CATERPILLAR 977K, CATERPILLAR 977L, CATERPILLAR 980B, CATERPILLAR 988 |
| Призначення | CATERPILLAR 924G, CATERPILLAR 938F, CATERPILLAR 950B, CATERPILLAR 950E, CATERPILLAR 953, CATERPILLAR 963, CATERPILLAR 977K, CATERPILLAR 977L, CATERPILLAR 980B, CATERPILLAR 988 |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 7K9528 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 50,4 мм, зовнішній діаметр: 63,69 мм, внутрішній діаметр: 76,289 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка |
- Ціна: 750 ₴



