Втулка CATERPILLAR 924, 926, 928, 930K, IT38
1 175 ₴
- Під замовлення
- Код: g-001792
Відправка з 04 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для фронтових навантажувачів - 63X76X57
Наша високоякісна втулка — ідеальне рішення для потреб ваших Фронтальних навантажувачів Caterpillar, включаючи серійні моделі 924G, 924GZ, 924H, 924HZ, 926, 926A, 928F, 930K, IT38F, IT38G, IT38H. Дана деталь була розроблена і виготовлена, щоб гарантувати надійність і досягти оптимальної продуктивності ваших машин.
Втулка наступних розмірів: внутрішній діаметр 63,741 mm, зовнішній діаметр 76,255 мм також довжина 57 мм, ідеально підходить до згаданих машин Caterpillar.
Наша пропозиція характеризується не тільки високою якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до вищезгаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюють повністю ефективно, уникаючи зайвих простоїв .
Купуйте в нас втулки та подовжте термін служби ваших машин Caterpillar!
Оптимізуйте свої машини за допомогою запропонованих нами високоякісних та надійних деталей.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 57 mm |
| зовнішній діаметр: | 63,741 mm |
| внутрішній діаметр: | 76,255 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 924G |
| CATERPILLAR | 924H |
| CATERPILLAR | 926 |
| CATERPILLAR | 926E |
| CATERPILLAR | 928F |
| CATERPILLAR | 930K |
| CATERPILLAR | 938F |
| CATERPILLAR | 966F |
| CATERPILLAR | IT38F |
| CATERPILLAR | IT38G |
| CATERPILLAR | IT38G2 |
| CATERPILLAR | IT38H |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 3G2797 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Сумісність з маркою | CAT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA CATERPILLAR 924, 926, 928, 930K, IT38 |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 3G2797 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 924G, CATERPILLAR 924H, CATERPILLAR 926, CATERPILLAR 926E, CATERPILLAR 928F, CATERPILLAR 930K, CATERPILLAR 938F, CATERPILLAR 966F, CATERPILLAR IT38F, CATERPILLAR IT38G, CATERPILLAR IT38G2, CATERPILLAR IT38H |
| Призначення | CATERPILLAR 924G, CATERPILLAR 924H, CATERPILLAR 926, CATERPILLAR 926E, CATERPILLAR 928F, CATERPILLAR 930K, CATERPILLAR 938F, CATERPILLAR 966F, CATERPILLAR IT38F, CATERPILLAR IT38G, CATERPILLAR IT38G2, CATERPILLAR IT38H |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 3G2797 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 57 мм, зовнішній діаметр: 63,741 мм, внутрішній діаметр: 76,255 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка |
- Ціна: 1 175 ₴



