Втулка CATERPILLAR 517, 527, 977K, 980B, D4HTSK, D5HTSK
794 ₴
- Під замовлення
- Код: g-001794
Відправка з 04 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для колісних і гусеничних навантажувачів - 63X76X57
Наша втулка сумісна з різними типами машин, включаючи як колісні, так і гусеничні навантажувачі марки Caterpillar. Наша пропозиція включає втулки неперевершеної якості, призначені, зокрема, для моделі 517, 527, 977K, 980B, D4HTSK, D5HTSK.
Запропонована нами гільза / втулка з внутрішній діаметр 63,734 mm, зовнішній діаметр 76,314 мм також довжиною 57,15 мм, характеризується ідеальною посадкою, незалежно від параметрів машини. Забезпечує точну посадку та довговічність.
Те, що відрізняє наші запчастини, то це не тільки найвища якість виготовлення, але й спеціальна підгонка до вищезгаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюватимуть на повну ефективність, уникаючи непотрібних простоїв.
Вибираючи нашу продукцію, ви інвестуєте в надійність, точність і найвищу якість, які гарантують тривалу і безперебійну роботу ваших машин. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися, як ми можемо підтримати вас у досягненні оптимальної продуктивності вашої техніки.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 57,15 mm |
| зовнішній діаметр: | 63,734 mm |
| внутрішній діаметр: | 76,314 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 517 |
| CATERPILLAR | 527 |
| CATERPILLAR | 910E |
| CATERPILLAR | 910F |
| CATERPILLAR | 977K |
| CATERPILLAR | 977L |
| CATERPILLAR | 980B |
| CATERPILLAR | D4H |
| CATERPILLAR | D4H2 |
| CATERPILLAR | D4H3 |
| CATERPILLAR | D5H |
| CATERPILLAR | D5H2 |
| CATERPILLAR | D6 |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CAT |
| Код запчастини | 7J9732 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA CATERPILLAR 517, 527, 977K, 980B, D4HTSK, D5HTSK |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 7J9732 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 517, CATERPILLAR 527, CATERPILLAR 910E, CATERPILLAR 910F, CATERPILLAR 977K, CATERPILLAR 977L, CATERPILLAR 980B, CATERPILLAR D4H, CATERPILLAR D4H2, CATERPILLAR D4H3, CATERPILLAR D5H, CATERPILLAR D5H2, CATERPILLAR D6 |
| Марка | CAT |
| Призначення | CATERPILLAR 517, CATERPILLAR 527, CATERPILLAR 910E, CATERPILLAR 910F, CATERPILLAR 977K, CATERPILLAR 977L, CATERPILLAR 980B, CATERPILLAR D4H, CATERPILLAR D4H2, CATERPILLAR D4H3, CATERPILLAR D5H, CATERPILLAR D5H2, CATERPILLAR D6 |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 7J9732 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 57,15 мм, зовнішній діаметр: 63,734 мм, внутрішній діаметр: 76,314 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка |
| Тип техніки | Спецтехніка |
- Ціна: 794 ₴



