Втулка навантажувача 966C, 973, 977K, 980B, 988
929 ₴
- Під замовлення
- Код: g-001805
Відправка з 04 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для колісних і гусеничних навантажувачів - 69X76X63
Наша втулка є ключовим компонентом, який допомагає оптимізувати вашу продуктивність гусеничних навантажувачів i kołowych Caterpillar, в тому числі для моделей серії 966C, 973, 973C, 973D, 977K, 980B, 988. Запропоновані нами втулки мають надзвичайну якість, високу довговічність, що забезпечуть безвідмовну робот ваших машин.
Втулка з параметрами: внутрішній діаметр 63,734 mm, зовнішній діаметр 76,314 мм також довжина 69,85 мм, ідеально адаптований до згаданих машин Caterpillar.
Наша пропозиція характеризується не тільки високою якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до вищезгаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюють повністю ефективно, уникаючи зайвих простоїв .
Обираючи представлені нами деталі, ви інвестуєте в надійність, точність і якість, які гарантуватимуть тривалу та безперебійну роботу ваших машин. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися, як ми можемо допомогти вам досягти оптимальної продуктивності вашої техніки.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 69,85 mm |
| зовнішній діаметр: | 63,734 mm |
| внутрішній діаметр: | 76,314 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 966B |
| CATERPILLAR | 966C |
| CATERPILLAR | 973 |
| CATERPILLAR | 977K |
| CATERPILLAR | 977L |
| CATERPILLAR | 980B |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку навантажувача по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 7J9731 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA ŁADOWARKOWA 966C, 973, 977K, 980B, 988 |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 7J9731 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 966B, CATERPILLAR 966C, CATERPILLAR 973, CATERPILLAR 977K, CATERPILLAR 977L, CATERPILLAR 980B |
| Марка | CAT |
| Призначення | CATERPILLAR 966B, CATERPILLAR 966C, CATERPILLAR 973, CATERPILLAR 977K, CATERPILLAR 977L, CATERPILLAR 980B |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 7J9731 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 69,85 мм, зовнішній діаметр: 63,734 мм, внутрішній діаметр: 76,314 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка навантажувача |
- Ціна: 929 ₴



