Втулка CATERPILLAR 24, 611, 615, 918F, 924, 926, 928F
1 190 ₴
- Під замовлення
- Код: g-001807
Відправка з 04 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для фронтових навантажувачів - 63X76X77
Наша високоякісна втулка — ідеальне рішення для потреб ваших Фронтальних навантажувачів Caterpillar, включаючи серійні моделі 24H, 24M, 611, 615, 615C, 918F, 924F, 924G, 924GZ, 924H, 924HZ, 926, 928F. Дана деталь була розроблена і виготовлена, щоб гарантувати надійність і досягти оптимальної продуктивності ваших машин.
Втулка з розмірами внутрішній діаметр 63,741 mm, зовнішній діаметр 76,255 мм і довжина 40 mm ідеально підходить до вказаних машин Caterpillar.
Наша пропозиція відрізняється не тільки високою якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до даних моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюватимуть на повній швидкості, без зайвих простоїв.
Купуйте в нас втулки та подовжте термін служби ваших машин Caterpillar!
Оптимізуйте роботу своїх машин за допомогою запропонованих нами запчастин, які відрізняються високою якістю та надійністю.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 77 mm |
| зовнішній діаметр: | 63,741 mm |
| внутрішній діаметр: | 76,255 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 24H |
| CATERPILLAR | 24M |
| CATERPILLAR | 3204 |
| CATERPILLAR | 3412E |
| CATERPILLAR | 611 |
| CATERPILLAR | 615 |
| CATERPILLAR | 615C |
| CATERPILLAR | 918F |
| CATERPILLAR | 924F |
| CATERPILLAR | 924G |
| CATERPILLAR | 924HZ |
| CATERPILLAR | 926 |
| CATERPILLAR | 926E |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 3G2791 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Сумісність з маркою | CAT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA CATERPILLAR 24, 611, 615, 918F, 924, 926, 928F |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 3G2791 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 24H, CATERPILLAR 24M, CATERPILLAR 3204, CATERPILLAR 3412E, CATERPILLAR 611, CATERPILLAR 615, CATERPILLAR 615C, CATERPILLAR 918F, CATERPILLAR 924F, CATERPILLAR 924G, CATERPILLAR 924HZ, CATERPILLAR 926, CATERPILLAR 926E |
| Призначення | CATERPILLAR 24H, CATERPILLAR 24M, CATERPILLAR 3204, CATERPILLAR 3412E, CATERPILLAR 611, CATERPILLAR 615, CATERPILLAR 615C, CATERPILLAR 918F, CATERPILLAR 924F, CATERPILLAR 924G, CATERPILLAR 924HZ, CATERPILLAR 926, CATERPILLAR 926E |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 3G2791 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 77 мм, зовнішній діаметр: 63,741 мм, внутрішній діаметр: 76,255 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка |
- Ціна: 1 190 ₴



