Втулка підшипника CAT 621, 627, 631C, 633, 651
638 ₴
- Під замовлення
- Код: g-001817
Відправка з 04 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулка для скреперів колісних - 31X81X66
Наша втулка є ключовим компонентом, який допомагає оптимізувати вашу продуктивністьzgarniarek kołowych Caterpillar, в тому числі для моделей серії 621, 621B, 621E, 621F, 621G, 621H, 621K, 627, 627B, 627E, 627F, 627G, 627H, 627K, 631C, 633, 633C, 633D і 651. Oferując niezwykłą jakość, нашa Втулка 1144866 została zaprojektowana specjalnie dla Ciebie, mając na uwadze trwałość і bezawaryjną pracę Twoich машин.
Запропонована нами гільза / втулка з внутрішній діаметр 66,32 mm, зовнішній діаметр 81,86 мм також довжиною 31,5 мм, характеризується ідеальною посадкою, незалежно від параметрів машини. Забезпечує точну посадку та довговічність.
Те, що відрізняє наші запчастини, то це не тільки відмінна якість виготовлення, але й його спеціальна адаптація (пристосування) до згаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюють на повну ефективність, уникаючи зайвих простоїв.
Обираючи представлені нами деталі, ви інвестуєте в надійність, точність і якість, які гарантуватимуть тривалу та безперебійну роботу ваших машин. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися, як ми можемо допомогти вам досягти оптимальної продуктивності вашої техніки.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 31,5 mm |
| зовнішній діаметр: | 66,32 mm |
| внутрішній діаметр: | 81,86 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 621 |
| CATERPILLAR | 621B |
| CATERPILLAR | 621E |
| CATERPILLAR | 621F |
| CATERPILLAR | 621G |
| CATERPILLAR | 621H |
| CATERPILLAR | 621K |
| CATERPILLAR | 621S |
| CATERPILLAR | 627 |
| CATERPILLAR | 627B |
| CATERPILLAR | 627E |
| CATERPILLAR | 627F |
| CATERPILLAR | 627G |
| CATERPILLAR | 627H |
| CATERPILLAR | 627K |
| CATERPILLAR | 631C |
| CATERPILLAR | 633 |
| CATERPILLAR | 633C |
| CATERPILLAR | 633D |
| CATERPILLAR | 641 |
| CATERPILLAR | 651 |
| CATERPILLAR | 657 |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку підшипника по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 3J6412 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Сумісність з маркою | CAT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA ŁOŻYSKOWA CAT 621, 627, 631C, 633, 651 |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 3J6412 |
| Категорія товару | Втулка |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 3J6412 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 31,5 мм, зовнішній діаметр: 66,32 мм, внутрішній діаметр: 81,86 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка підшипника |
- Ціна: 638 ₴



