Втулка грейдера 31X79X66
1 469 ₴
- Під замовлення
- Код: g-001818
Відправка з 04 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для грейдерів - 31X79X66
Наша високоякісна втулка — ідеальне рішення для потреб ваших грейдерів Caterpillar, в тому числі для моделей серії 16G, 16H, 16M. Дана деталь була розроблена і виготовлена, щоб гарантувати надійність і досягти оптимальної продуктивності ваших машин.
Втулка з параметрами: внутрішній діаметр 66,83 mm, зовнішній діаметр 79,477 мм також довжина 31,75 мм, ідеально адаптований до згаданих машин Caterpillar.
Те, що відрізняє наші запчастини, то це не тільки відмінна якість виготовлення, але й його спеціальна адаптація (пристосування) до згаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюють на повну ефективність, уникаючи зайвих простоїв.
Обираючи представлені нами деталі, ви інвестуєте в надійність, точність і якість, які гарантуватимуть тривалу та безперебійну роботу ваших машин. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися, як ми можемо допомогти вам досягти оптимальної продуктивності вашої техніки.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 31,75 mm |
| зовнішній діаметр: | 66,83 mm |
| внутрішній діаметр: | 79,477 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 16G |
| CATERPILLAR | 16H |
| CATERPILLAR | 16M |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку грейдера по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 8D8888 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA RÓWNIARKOWA 31X79X66 |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 8D8888 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 16G, CATERPILLAR 16H, CATERPILLAR 16M |
| Марка | CAT |
| Призначення | CATERPILLAR 16G, CATERPILLAR 16H, CATERPILLAR 16M |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 8D8888 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 31,75 мм, зовнішній діаметр: 66,83 мм, внутрішній діаметр: 79,477 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка Грейдера |
- Ціна: 1 469 ₴



