Втулка трактора CAT 615, 623, 627
1 441 ₴
- Під замовлення
- Код: g-001823
Відправка з 04 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для колісних тракторів - 53X98X69
Наша високоякісна втулка — ідеальне рішення для потреб ваших Колісних тракторів Caterpillar, включаючи моделі 615, 623, 627. Дана деталь була розроблена і виготовлена, щоб гарантувати надійність і досягти оптимальної продуктивності ваших машин.
Втулка з параметрами: внутрішній діаметр 69,939 mm, зовнішній діаметр 98,552 мм також довжина 53,34 мм, ідеально адаптований до згаданих машин Caterpillar.
Те, що відрізняє наші запчастини, то це не тільки найвища якість виготовлення, але й спеціальна підгонка до вищезгаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюватимуть на повну ефективність, уникаючи непотрібних простоїв.
Обираючи нашу продукцію, ви інвестуєте в надійність, точність і якість, які гарантуватимуть довгострокову та безперебійну роботу ваших машин. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися, як ми можемо допомогти вам досягти оптимальної продуктивності вашої техніки.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 53,34 mm |
| зовнішній діаметр: | 69,939 mm |
| внутрішній діаметр: | 98,552 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 615 |
| CATERPILLAR | 621 |
| CATERPILLAR | 623 |
| CATERPILLAR | 627 |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку трактора по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 9D0441 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA CIĄGNIKOWA CAT 615, 623, 627 |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 9D0441 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 615, CATERPILLAR 621, CATERPILLAR 623, CATERPILLAR 627 |
| Марка | CAT |
| Призначення | CATERPILLAR 615, CATERPILLAR 621, CATERPILLAR 623, CATERPILLAR 627 |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 9D0441 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 53,34 мм, зовнішній діаметр: 69,939 мм, внутрішній діаметр: 98,552 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка трактора |
- Ціна: 1 441 ₴



