Втулка CATERPILLAR 631, 637
1 387 ₴
- Під замовлення
- Код: g-001825
Відправка з 04 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для скреперів колісних - 69X75X57
Наша високоякісна втулка — ідеальне рішення для потреб ваших zgarniaczy kołowych Caterpillar, в тому числі для моделей серії 631B, 631D, 631E, 631G, 637D, 637E, 637G. Дана деталь була розроблена і виготовлена, щоб гарантувати надійність і досягти оптимальної продуктивності ваших машин.
Втулка наступних розмірів: внутрішній діаметр 69,85 mm, зовнішній діаметр 75,971 мм також довжина 57,15 мм, ідеально підходить до згаданих машин Caterpillar.
Те, що відрізняє наші запчастини, то це не тільки відмінна якість виготовлення, але й його спеціальна адаптація (пристосування) до згаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюють на повну ефективність, уникаючи зайвих простоїв.
Обираючи нашу продукцію, ви інвестуєте в надійність, точність і якість, які гарантуватимуть довгострокову та безперебійну роботу ваших машин. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися, як ми можемо допомогти вам досягти оптимальної продуктивності вашої техніки.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 57,15 mm |
| зовнішній діаметр: | 69,85 mm |
| внутрішній діаметр: | 75,971 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 631B |
| CATERPILLAR | 631C |
| CATERPILLAR | 631D |
| CATERPILLAR | 631E |
| CATERPILLAR | 631G |
| CATERPILLAR | 637 |
| CATERPILLAR | 637E |
| CATERPILLAR | 637G |
| CATERPILLAR | C9 |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 7J4888 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Сумісність з маркою | CAT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA CATERPILLAR 631, 637 |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 7J4888 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 631B, CATERPILLAR 631C, CATERPILLAR 631D, CATERPILLAR 631E, CATERPILLAR 631G, CATERPILLAR 637, CATERPILLAR 637E, CATERPILLAR 637G, CATERPILLAR C9 |
| Призначення | CATERPILLAR 631B, CATERPILLAR 631C, CATERPILLAR 631D, CATERPILLAR 631E, CATERPILLAR 631G, CATERPILLAR 637, CATERPILLAR 637E, CATERPILLAR 637G, CATERPILLAR C9 |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 7J4888 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 57,15 мм, зовнішній діаметр: 69,85 мм, внутрішній діаметр: 75,971 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка |
- Ціна: 1 387 ₴



