Втулка скрепера CAT 621, 627, 631, 633, 637, 651, 657
1 015 ₴
- Під замовлення
- Код: g-001828
Відправка з 04 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулка для скреперів колісних - 68X81X66
Наша втулка сумісна з різними типами машин, включаючи Грейдерmi колісні марки Caterpillar. Наша пропозиція включає втулки неперевершеної якості, призначені, зокрема, для моделі 621, 621B, 621E, 621F, 621G, 621H, 621K, 627B, 627E, 627F, 627G, 627H, 627K, 631B, 631C, 633, 633C, 633D, 637, 637B, 651, 657.
Втулка наступних розмірів: внутрішній діаметр 66,22 mm, зовнішній діаметр 81,864 мм також довжина 68,07 мм, ідеально підходить до згаданих машин Caterpillar.
Те, що відрізняє наші запчастини, то це не тільки відмінна якість виготовлення, але й його спеціальна адаптація (пристосування) до згаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюють на повну ефективність, уникаючи зайвих простоїв.
Вибираючи деталі нашого асортименту, ви інвестуєте в надійність, точність і якість, які забезпечать тривалу і безперебійну роботу ваших машин. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися, як ми можемо допомогти вам досягти оптимальної продуктивності вашої техніки.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 68,07 mm |
| зовнішній діаметр: | 66,22 mm |
| внутрішній діаметр: | 81,864 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 631C |
| CATERPILLAR | 633C |
| CATERPILLAR | 637 |
| CATERPILLAR | 641 |
| CATERPILLAR | 651B |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку скрепера по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 3J3953 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA ZGARNIARKOWA CAT 621, 627, 631, 633, 637, 651, 657 |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 3J3953 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 631C, CATERPILLAR 633C, CATERPILLAR 637, CATERPILLAR 641, CATERPILLAR 651B |
| Марка | CAT |
| Призначення | CATERPILLAR 631C, CATERPILLAR 633C, CATERPILLAR 637, CATERPILLAR 641, CATERPILLAR 651B |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 3J3953 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 68,07 мм, зовнішній діаметр: 66,22 мм, внутрішній діаметр: 81,864 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка скріпника |
- Ціна: 1 015 ₴



