Втулка CATERPILLAR 992
981 ₴
- Під замовлення
- Код: g-001830
Відправка з 04 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для фронтових навантажувачів - 66X79X69
Наша втулка є ключовим компонентом, який допомагає оптимізувати вашу продуктивність фронтальних навантажувачів Caterpillar, в тому числі для моделей серії 992. Запропоновані нами втулки мають надзвичайну якість, високу довговічність, що забезпечуть безвідмовну робот ваших машин.
Втулка наступних розмірів: внутрішній діаметр 66,93 mm, зовнішній діаметр 79,515 мм також довжина 69,85 мм, ідеально підходить до згаданих машин Caterpillar.
Наша пропозиція відрізняється не тільки високою якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до даних моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюватимуть на повній швидкості, без зайвих простоїв.
Обираючи нашу продукцію, ви інвестуєте в надійність, точність і якість, які гарантуватимуть довгострокову та безперебійну роботу ваших машин. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися, як ми можемо допомогти вам досягти оптимальної продуктивності вашої техніки.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 69,85 mm |
| зовнішній діаметр: | 66,93 mm |
| внутрішній діаметр: | 79,515 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 992 |
| CATERPILLAR | 992B |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 7J9794 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Сумісність з маркою | CAT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA CATERPILLAR 992 |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 7J9794 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 992, CATERPILLAR 992B |
| Призначення | CATERPILLAR 992, CATERPILLAR 992B |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 7J9794 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 69,85 мм, зовнішній діаметр: 66,93 мм, внутрішній діаметр: 79,515 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка |
- Ціна: 981 ₴



