Втулка CATERPILLAR 930
4 437 ₴
- Під замовлення
- Код: g-001832
Відправка з 04 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для фронтових навантажувачів - 66X88X73
Ця втулка сумісна з різними видами машин, включаючи фронтальні навантажувачі Caterpillar. Ми поставляємо втулки виняткової якості, призначені, зокрема, для моделі 930, 930R.
Представлена втулка, яка внутрішній діаметр становить 66,815 mm, зовнішній діаметр становить 88,519 mm, і довжина 73,03 мм, ідеально підходить до вказаних моделей машин Caterpillar. Це забезпечує не тільки ідеальну посадку, але й максимальну продуктивність.
Наша пропозиція відрізняється не тільки відмінною якістю виробництва, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до згаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюватимуть повністю ефективно, без зайвих простоїв.
Вибираючи деталі нашого асортименту, ви інвестуєте в надійність, точність і якість, які забезпечать тривалу і безперебійну роботу ваших машин. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися, як ми можемо допомогти вам досягти оптимальної продуктивності вашої техніки.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 73,03 mm |
| зовнішній діаметр: | 66,815 mm |
| внутрішній діаметр: | 88,519 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 930 |
| CATERPILLAR | 930R |
| CATERPILLAR | 930T |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 6K4197 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Сумісність з маркою | CAT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA CATERPILLAR 930 |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 6K4197 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 930, CATERPILLAR 930R, CATERPILLAR 930T |
| Призначення | CATERPILLAR 930, CATERPILLAR 930R, CATERPILLAR 930T |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 6K4197 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 73,03 мм, зовнішній діаметр: 66,815 мм, внутрішній діаметр: 88,519 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка |
- Ціна: 4 437 ₴



