Втулка навантажувача 631, 633E, 637, 928HZ, 930G
918 ₴
- Під замовлення
- Код: g-001836
Відправка з 04 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для колісних (фронтальних) навантажувачів
Наша втулка є ключовим компонентом, який допомагає оптимізувати вашу продуктивністьфронтальних навантажувачів Caterpillar, в тому числі для моделей серії 631E, 631G, 633E, 637D, 637E, 637G, 928HZ, 930G. Запропоновані нами втулки мають надзвичайну якість, високу довговічність, що забезпечуть безвідмовну робот ваших машин.
Представлена втулка, з внутрішній діаметр 70,1 мм, зовнішній діаметр 62,12 мм і довжиною 40 mm, ідеально відкалібрований для згаданих моделей машин Caterpillar. Таким чином, це забезпечує ідеальну посадку та максимальну ефективність.
Наша пропозиція характеризується не тільки високою якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до вищезгаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюють повністю ефективно, уникаючи зайвих простоїв .
Купуйте в нас втулки та подовжте термін служби ваших машин Caterpillar!
Оптимізуйте свої машини за допомогою запропонованих нами високоякісних та надійних деталей.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 32,5 mm |
| зовнішній діаметр: | 70,1 mm |
| внутрішній діаметр: | 82,62 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 631E |
| CATERPILLAR | 631G |
| CATERPILLAR | 633E |
| CATERPILLAR | 637D |
| CATERPILLAR | 637E |
| CATERPILLAR | 637G |
| CATERPILLAR | 639D |
| CATERPILLAR | 928H |
| CATERPILLAR | 930G |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку навантажувача по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 4T0370 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA ŁADOWARKOWA 631, 633E, 637, 928HZ, 930G |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 4T0370 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 631E, CATERPILLAR 631G, CATERPILLAR 633E, CATERPILLAR 637D, CATERPILLAR 637E, CATERPILLAR 637G, CATERPILLAR 639D, CATERPILLAR 928H, CATERPILLAR 930G |
| Марка | CAT |
| Призначення | CATERPILLAR 631E, CATERPILLAR 631G, CATERPILLAR 633E, CATERPILLAR 637D, CATERPILLAR 637E, CATERPILLAR 637G, CATERPILLAR 639D, CATERPILLAR 928H, CATERPILLAR 930G |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 4T0370 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 32,5 мм, зовнішній діаметр: 70,1 мм, внутрішній діаметр: 82,62 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка навантажувача |
- Ціна: 918 ₴



