Втулка бульдозера 824, 826, 844, 8, D7E, D8L, D9
1 057 ₴
- Під замовлення
- Код: g-001840
Відправка з 04 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для колісних бульдозерів - 45X88X73
Наша втулка є ключовим компонентом, який допомагає оптимізувати вашу продуктивністьбульдозерів kołowych Caterpillar, в тому числі для моделей серії 824G, 824H, 824K, 825K, 826G, 826H, 826K, 844, 844H, 844K, 8A, 8S, D7E, D8L, D9N, D9R, D9T. Запропоновані нами втулки мають надзвичайну якість, високу довговічність, що забезпечуть безвідмовну робот ваших машин.
Втулка з розмірами внутрішній діаметр 73,228 mm, зовнішній діаметр 88,544 мм і довжина 45,974 мм ідеально підходить до вказаних машин Caterpillar.
Наша пропозиція відрізняється не тільки високою якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до даних моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюватимуть на повній швидкості, без зайвих простоїв.
Інвестуйте в наші втулки та оптимізуйте роботу ваших машин Caterpillar, подовжуючи термін їх служби. Наша пропозиція підкреслює якість і надійність, що дозволить вам насолодитися повною ефективністю приладів.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 45,974 mm |
| зовнішній діаметр: | 73,228 mm |
| внутрішній діаметр: | 88,544 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | D8H |
| CATERPILLAR | D8K |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку бульдозера по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 5J1192 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Сумісність з маркою | CAT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA SPYCHARKOWA 824, 826, 844, 8, D7E, D8L, D9 |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 5J1192 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR D8H, CATERPILLAR D8K |
| Призначення | CATERPILLAR D8H, CATERPILLAR D8K |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 5J1192 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 45,974 мм, зовнішній діаметр: 73,228 мм, внутрішній діаметр: 88,544 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка бульдозера |
- Ціна: 1 057 ₴



